Активісти знову говоритимуть про регламент Рівнеради

10 травня, о 12.00 в приміщенні інформаційно-освітнього простору «ІнфоХаб» відбудеться прес-брифінг стосовно ситуації, яка склалася навколо прийняття нового Регламенту Рівненської міської ради 7 скликання. Так, представники робочої групи, яка працювала над проектом Регламенту розкажуть хто і які прогресивні норми хоче викинути з тексту документу, повідомляє ГМ ОПОРА.

Нагадаємо, що проект Регламенту був розроблений робочою групою, до складу якої увійшли депутати міської ради з різних фракцій та громадські активісти. Вперше проект документу був презентований 12 січня 2016 року. Згодом проект Регламенту був доопрацьований після того, як свої пропозиції до документу надали депутатські фракції утворені в Рівненській міській раді. У цей період, текст документу постатейно опрацьовувався на робочих зустрічах депутатів.

Презентація оновленого проекту документу відбулася 18 квітня 2016 року. Під час заходу були враховані пропозиції, які надійшли від юриста контрольного відділу Рівненської міської ради Миколи Полюховича та від начальника управління земельних відносин виконавчого комітету Рівненської міської ради Сергія Таргонія.

Також 18 квітня після презентації Регламенту відбулося засідання Погоджувальної наради за участю керівників депутатських фракцій Рівнеради, міського голови та громадських активістів, що брали участь у підготовці нового Регламенту. В результаті Погоджувальна нарада ухвалила рішення винести питання про затвердження нового Регламенту на розгляд сесії Рівнеради.

21 квітня Рівненська міська рада на своєму засіданні розглянула проект нового Регламенту, Обговоривши поправки до документу, висловлені організаційним відділом, депутати прийняли новий Регламент за основу, проте вцілому не затвердила.

26-27 квітня, а також 5-6 травня відбулися зустрічі міського голови Володимира Хомка з лідерами депутатських фракцій, в ході яких міський голова прагнув узгодити ті норми нового Регламенту, щодо яких має зауваження. Проте єдності між депутатами та міським головою щодо деяких важливих і принципових питань Регламенту досі немає.

Детальніше про це мова піде на брифінгу.

У заході візьмуть участь:

Олександр Чубай – голова Постійної комісії з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування Рівненської міської ради.

Андрій Токарський – керівник Рівненського представництва Громадянської мережі ОПОРА.

Сергій Пінчук – експерт з питань місцевого самоврядування.

До участі в заході запрошуються депутати міської ради, громадські активісти та представники ЗМІ.

Організатором брифінгу є Громадянська мережа ОПОРА спільно з робочою групою з підготовки Регламенту Рівненської міської ради та постійною комісією з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, розвитку місцевого самоврядування Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.