У Рівному запрошують на Школу журналістики

Розпочато новий набір учасників на Школу журналістики "Молодь-ДІЄ", яка проходитиме 28-29 травня 2016 року. І це вже шостий проект в історії організації.

Мета шостої школи цього року - збільшити кількість молодих блогерів в Рівному, Житомирі, Луцьку, Тернополі, а також інших міст України. Програму школи організатори повідомлятимуть у наступних анонсах у ЗМІ та соціальних мережах.

Для того, щоб зареєструватись на проект, потрібно лише заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться за посиланням.

Реєстрація на школу триває до 23:59 години 19 травня 2016 року.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі, а результати відбору учасників будуть оприлюднені 20-21 травня.

Участь у школі безкоштовна, учасники покривають тільки доїзд до міста Рівного, де, власне, і відбуватимуться основні заходи школи.

Якщо ти хочеш стати журналістом чи блогером, навчитися шукати і знаходити будь-яку інформацію, швидко оволодіти новими медіа та вміти відрізняти, що в інфопросторі правда, а що - ні, - тоді тобі саме сюди. Школа журналістики "Молодь-ДІЄ" буде для тебе гарним стартом.

Школа журналістики від ГО "Молодь-ДІЄ" - це успішний громадський проект, який уже вшосте збере під одним дахом активну молодь з різних куточків країни. Школа журналістики - це майданчик спілкування для молодих вмотивованих людей, які цікавляться громадською журналістикою. Це - можливість отримати корисну та цікаву інформацію від майстрів своєї справи - креативних, цілеспрямованих, наполегливих, відомих журналістів України та Рівного - міста, де все це почалося ще у 2012 році.

-- 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.