Сьогодні в Рівному засідатиме бюджетна комісія

Сьогодні, 11 травня, о 12:00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук).

Порядок денний засідання:

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про зміни до бюджету міста Рівного на 2016 рік». (В. Шульга)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до рішення Рівненської міської ради від 22.11.2006 № 317 «Про затвердження Стратегічного плану економічного розвитку міста Рівного» (зі змінами та доповненнями)». (М. Кирея)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про виділення коштів з резервного фонду бюджету міста Рівного на 2016 рік для надання матеріальної допомоги Тарасюк Ірині Іванівні, згідно поданої заяви». (В. Мельник)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста квартири № 29а на вул. Млинівській». (Н. Марщівська)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів та території міста представниками шоу-бізнесу, котрі здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, приймають участь у різних інших розважальних заходах на території РФ під час російсько-української війни». (Ю. Осіпчук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кубанській (біля будівлі № 14) у власність шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на передачу в суборенду комунального майна» (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про впорядкування умов оплати праці міського голови та заступників міського голови» (П. Середюк, Л. Сива).

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.