Рівненський суд покриває правоохоронця, якого звинувачуюють у "кришуванні" бурштину?

Як нещодавно повідомляв сайт "ВСЕ", колегія суддів Рівненського апеляційного суду скасувала постанову про відсторонення від посади Ігоря Харитонова, який, за словами очевидців, кришував у північних районах Рівненщини незаконний видобуток бурштину. Однак, як виявилось, не всі судді були одностайними у цьому рішенні.

Як повідомила рівненська журналістка Інна Білецька, один із суддів колегії, що розглядала справу, був категорично проти і навіть залишив свою окрему думку. Яка, попри вимогу Закону, чомусь не увійшла до реєстру судових рішень.

"Оце так так! Не все так одноманітно в суддівських історіях. Виявляється, не лише ми обурені скасуванням постанови про відсторонення Харитонова від роботи. 
Один з членів суддівської колегії апеляційного суду теж вважає рішення необгрунтованим. Ну це так м'якесенько кажучи, необгрунтованим. Але його голос був один проти двох. 
А і ще, окрема думка мала б потрапити до реєстру судових рішень. Але не потрапила. 
Ну то я вам її покажу. Кароч, бабло пабєждаєт всьо
", – написала Інна Білецька на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

Раніше інтернет-сайт "4 влада" оприлюднили матеріаліи і запис телефонної розмови, де голос схожий на голос начальника Сарненської поліції Ігоря Харитонова в брутальній лайливій формі наказує своїм підлеглим залишити місце незаконного видобутку бурштину, де правоохоронці затримали техніку та копачів, які незаконно добували бурштин.

Пізніше повідомлялось, що Харитонов втік за межу країни. А ще згодом, як виявилось, підозрюваний у кришуванні бурштину правоохоронець подав до суду і домігся поновлення дна посаді. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.