Депутати Рівнеради передадуть в суборенду котельню, бо підприємство, яке виграло тендер, не має своєї?

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", ще одне теплопостачальне підприємство тепер хоче отримати у Рівному в суборенду комунальне майно. А саме котельню, що на вулиці Дворецькій, 108-Е, яка була у складі цілісного майнового комплексу «Теплотранссервіс».

Згодом міська рада передала її в оренду приватному підприємсту «Рівнетеплоенерго». Нині ж це підприємство має передати її в суборенду "УКРТЕПЛО РІВНЕ". Проект рішення щодо цього розглядатимуть під час засідання сесії депутати міськради. Проте міські обранці вирішили відкласти це питання на розгляд наступного разу, щоб вивчити всі моменти щодо цього.

Справа в тому, що підприємство "УКРТЕПЛО РІВНЕ" нещодавно виграло тендер на обслуговування обласного онкодиспансеру. Міськвиконком вже надав йому дозвіл застосовувати тариф на виробництво теплової енергії в сумі 931,86 гривні за одну гігакалорію. Щоправда, чим обслуговувати і надавати послуги, підприємство не має. Тому нині котельню з обладнанням загальною вартістю 232 тисячі 46 гривень "УКРТЕПЛО РІВНЕ" хоче взяти в суборенду.

Договір суборенди має готувати сам орендар "Рівнетеплоенерго". Депутатів це обурює. За словами члена бюджетної комісії Миколи Бляшина, договір хочуть підготувати таким чином, щоб міські обранці його не бачили.

Запитання, чому договір готує сам орендар, а не юристи міськвиконкому, виникло й у депутата Олега Карпяка.

Так, міські обранці вирішили, що дадуть доручення "Рівнетеплоенерго" представити проект договору суборенди депутатам до його підписання, і тоді документ стане невід'ємним рішенням бюджетної комісії. Передбачається, що це питання депутати розглянуть під час засідання бюджетної комісії, яке планується на 14 годину 30 хвилин 17 травня.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.