Рівнянка просила депутатів знести туалет біля могили доньки

Туалет, який знаходиться за метр до могили доньки на кладовищі "Нове" в обласному центрі, змусив рівнянку  Ольгу Петрик шукати шляхи вирішення проблеми на сесії міськради. Вона звернулася до депутатів із проханням допомогти забрати його звідти.

Жінка каже, що міський голова давно обіцяв знести вбиральню, проте ніяких дій не відбулося.

- Мою доньку поховали на кладовищі «Нове» у листопаді 2014 року. Вже невдовзі я помітила, що за метр від могили щось встановлюють. Тоді звернулилася до керівництва кладовища з питанням, що там буде розміщено. У відповідь почула, що це туалет. Я ж виступила проти цього, адже вважаю нелюдським встановлення вбиральні біля самої могили. Так, цьогоріч у березні я звернулася до міського голови Рівного Володимира Хомка. Ми з ним виїжджали на кладовище, він бачив ситуацію і пообіцяв, що ніякого туалету біля могили не буде. Вже минуло майже два місяці, і жодного результату. Я вже не знаю, куди звертатися і кого просити. Адже меру просто байдуже до моєї біди, він так і не виконав обіцянку прибрати вбиральню, і ніхто на мене не зважає, - розповідає Ольга Петрик.

На це мер Рівного Володимир Хомко заявив, що туалет буде знесено, а ось коли - прогнозувати не береться. Каже, що там незавершене будівництво, тому це потребує часу. 

Ключові слова: 

Коментарі

Хай собі той туалет під вікном поставить.

хомко знатний піздобол

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.