На Рівненщині створять Агенцію регіонального розвитку

На Рівненщині невдовзі створять Агенцію регіонального розвитку. Агенція допомагатиме розробляти проекти розвитку територій та здійснюватиме їх технічний супровід. Також установа продовжуватиме ту роботу щодо децентралізації, що розпочали Офіси реформ.

Як повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, Агенція буде осередком співпраці влади, бізнесу та громадськості. Засновниками будуть облдержадміністрація, облрада, а співзасновниками виступатимуть неурядові організації. Нагляд за агенцією здійснюватимуть не засновники, а наглядова рада. Вона й призначатиме директора, працівників установи.  

Це буде неприбуткова та небюджетна установа.Подібні структури будуть функціонувати у кожній області країни. Створення Агенцій – закордонний досвід. Такі установи успішно функціонують в Німеччині, Франції, Великобританії, Польщі, Австралії, Канаді.

Ключові слова: 

Коментарі

ТИМОШЕНКО РАЗОМ З ПРИВАРСЬКИМ ТАК НА СТВОРЮВАЛИ , ЩО РІВЕНЩИНІ БУДЕ ГАПЛИК... ТОБТО КАПЕЦЬ...ЩО ЗНАЧИТЬ КІНЕЦЬ...ЦЕ ЯКАСЬ ЯСНОВІДІЦА СКАЗАЛА...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.