У Рівному відбувся перший з'їзд Союзу АТО області

У Рівному відбувся перший з'їзд Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО», у якому взяли участь представники районих осередків та гості з сусідніх областей держави.

За нетривалий час діяльності організація встигла чимало досягнути у питаннях боротьби за соціальні гарантії бійців АТО, консультації з правових питань. Також, налагодження співпраці з іноземними партнерами та збором гуманітарної допомоги для звільнених від окупантів територій.

- Червоною лінією нашої дискусії була тема голови обласного округу Сергія Стрільця, якого, на нашу думку, незаконно викрали так звані правоохоронці з Донеччини і намагаються "шити справу". Ми одноголосно проголосували за звернення до усіх можливих керівників органів державлади з проханням перевести цю справу з донецьких упереджених судів на територію центральної України. Ми повинні визволити нашого захисника з того "юридично-кримінального" полону, - зазначив заступник Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Олександр Зайчук.

Як повідомили з прес-служби організації, по завершенню заходу АТОшники Рівненської області визначилися з пріоритетами в діяльності. Зокрема, ініціювання впровадження єдиного вікна адмінпослуг для учасників бойових дій. Серед іншого - і впровадження досвіду колег з Німеччини і Польщі щодо захисту соціальних гарантій захисникам Батьківщини. Також, нарощування співпраці з адміністраціями на звільнених територіях з питань гуманітарної допомоги.

- Наш побратим Микола Сальчук своїм прикладом показав, що можна і треба допомагати районам Донецької і Луганської областей. Вони не треба бойовикам з Росією, про тих бідних людей не потурбується Європа з Америкою. Вони наші українці і ми за них стоятимемо горою. І ділимося шматком хліба. Мешканці тих областей відчувають нашу підтримку і це лише сприяє розв'язанню конфлікта, - додав Олександр Зайчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Українського офіцера за затримання сепаратиста розжалували до рядового

"Сепаратистський шабаш:" у Рівному міліціонери з Луганщини намагались викрасти підполковника ЗСУ

Легендарний рівненський комбат виступив на захист Сергія Стрільця

Ключові слова: 

Коментарі

Мєнт Зайчук називаю Колю Чорного побратимом?

А коли Зайчук був в АТО? В Афрці був а в АТО коли і в складі якого формування?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.