Завтра у Рівне приїдуть Юрій Іздрик та Ірина Цілик

17 травня у Рівному в рамках всеукраїнського проекту «Мережа» відбудеться презентація нових книжок Юрія Іздрика «Summa» та Ірини Цілик «Глибина різкості».  Супроводжувати авторів буде Президент Міжнародної літературної корпорації MERIDIAN CZERNOWITZ, яка і є організатором проекту, – Святослав Померанцев. Захід матиме формат презентація-дискусії, тож глядачі зможуть отримувати відповіді на власні запитання про книги та життя, власне, від самих поетів. Організатор події – МГО «Література.РВ».

Рівне вже восьме місто, яке відвідають Іздрик та Цілик під час туру. Юрій вже не вперше ділитиметься з рівнянами своїм, як виразився сам, «найдосконалішим», а щодо Ірини – то в Рівному зі своєю презентацією поетка побуває вперше, тож це буде її дебютне знайомство з нашою аудиторією.

Проект «Мережа» з кінця минулого року проводиться по всій України і має соціально-політичний підтекст. Ця мережа літературних менеджерів працює задля об’єднання міст за рахунок якісної літератури, важливих питань та розмов, емоцій та незабутніх вражень, якими заряджають людей провідні українські літератори.

Захід відбудеться в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, початок – 18:00, вхід вільний.

Довідка:

Юрій Іздрик – поет, прозаїк, один із творців Станіславського феномену.

"Summa" – це 2 роки роботи й 25 годин розмов Євгенії Нестерович із Юрієм Іздриком. Втілення цього задуму почалося під час перебування Юрія та Євгенії на резиденції Meridian Czernowitz у Чернівцях. Автори три тижні мешкали в буковинському місті й говорили про любов, секс, расовий поділ тощо, дефініції яких увійшли в книгу, як своєрідні глоси.

Ірина Цілик – поетка, прозаїк, режисер.

"Глибина різкості" – її нова збірка, в якій зібрано вірші останніх років. «—Про сімейні скелети в шафі і скелетики висушених квітів у старих книжках; про війну і мир, мир і війну; про неспроможність жити тут-і-тепер і ще більшу неспроможність тут-і-тепер не жити…»

MERIDIAN CZERNOWITZ — проект чернівецької обласної громадської організації «Культурний капітал», що займається літературним менеджментом і має на меті повернення Чернівців на культурну мапу Європи. З 2012 року позиціонує себе як Міжнародна літературна корпорація , у структуру якої входять:

Міжнародний поетичний фестиваль MERIDIAN CZERNOWITZ (проходить на початку вересня у місті Чернівці)
Міжнародна резиденція для поетів та перекладачів поезії, книжкові проекти, а також Paul Celan Literaturzentrum.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.