«Всеукраїнський союз ветеранів АТО»: Зайчук з волонтерами допомагав Капіносу та Капустинському

У Рівному набирає обертів скандал навколо заступника голови громадської організації "Рівненський громадський контроль" Олександра Зайчука, який також виконує обов'яки заступника керівника Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО». Нагадаємо, що заступник комбрига 93 ОМБР Олександр Василенко, підполковник ЗСУ Федір Капустинський, командир Рівненського батальйону підполковник Микола Капінос, керівник ГО "Допомога армії - Рівне" Вікторія Шинкаренко просять політика не спекулювати на темі АТО, адже сам він не воював на сході України і не має статусу учасника антитерористичної операції.

Тим часом на електронні пошти ЗМІ сьогодні надійшла позиція Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» щодо заяв стосовно заступника голови обласного округу Олександра Зайчука.

- Аби відкинути спекуляції та дискусії на тему керівництва Рівненського обласного округу ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» повідомляємо, що цими днями під час першого з’їзду членів організації одноголосно прийнято рішення, що на час відсутності голови Сергія Стрільця його обов’язки виконує Павло Побережний. Тобто, звинувачення в сторону організації, що її очолює не учасник АТО є безпідставними. Також, варто наголосити, що згідно статуту організації, стати членом чи обраним до керівного органу може бути також родич учасника чи волонтер, та людина, яка вболіває і підтримує учасників АТО. Ця норма діє і в інших громадських організаціях АТО. Нагадаємо, що Олександр Зайчук займається волонтерською роботою. Неодноразово виїжджав в зону бойових дій з гуманітарною допомогою для бійців АТО і мешканців постраждалих районів. Зокрема, у 2014 року у складі волонтерського десанту Олександр Дмитрович відвозив харчі та тепловізор для бійців підполковника Капіноса. Також, коли була скрутна ситуація з бронежилетами і шоломами, Зайчук за підтримки керівництва органів держвлади у Рівному допомагав нашим захисникам на сході засобами захисту. Серед тих, хто отримав таку допомогу був і Федір Капустинський. Тому, заяви поважних офіцерів із звинуваченнями в бік Зайчука є щонайменше спекулятивними. Рівненський обласний округ ГО «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» - досить молода на теренах Рівненщини організація і засновувалася Сергієм Стрільцем. Коли нашого голову викрали, Олександр Зайчук допоміг встояти на ногах організації, організовував надання волонтерської допомоги в зону АТО та учасникам АТО, членам організації. Ми працюємо над однією справою, а тому просимо перестати розводити розбрат, - наголосив ТВО голови СВА Павло Побережний.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.