На Рівненщині дівчина видурювала гроші, підробивши документи, що онкохвора

Дівчина просила у небайдужих людей грошей на лікування. Та, одужавши, зрозуміла, що у такий спосіб можна легко підзаробити грошей іще, тож продовжила імітувати онкозахворювання.
18-річна жителька Рівненського району, занедужавши на тяжку хворобу, потребувала значних коштів, аби вилікуватися. Таких грошей у родини не було, тож, відкривши рахунок у одному із банків, дівчина звернулася за допомогою до небайдужих людей. Незадовго, маючи у кишені потрібну суму, пройшла курс лікування.
Однак, відчувши легкий смак грошей, вирішила не зупинятися на зборі коштів. Підробивши потрібні документи, з яких слідувало, що дівчина онкохвора, продовжила просити гроші. Аби впевненіше демонструвати хворобу, розповсюджувала фото, на яких начебто лежить під крапельницями. До збору коштів долучилися представники однієї із волонтерських організацій, які перерахували на рахунок «хворої» дівчинки майже 130 тисяч гривень. Таким чином загальна сума зібраних грошей становила майже 330 тисяч гривень. Отримуючи гривні на свій картковий рахунок, дівчина виручену суму одразу перераховувала на депозит своєї 38-річної матері. За виручені кошти від вкладеного депозиту жили.
Зупинитися обманювати людей не вистачало духу, тож дівчина продовжувала «хворіти». Та одного разу волонтери, які допомогли чималою сумою, вирішили поцікавитися самопочуттям дівчини. Навідавшись у гості до хворої, виявили, що дівчина прекрасно себе почуває, хворіти і не думає. Тож про викритий обман одразу сповістили поліцію.
«Наразі слідчі документи, які підтверджують хворобу дівчини, вилучили та перевіряють роль кожного члена сім’ї у шахрайських діях, - повідомив заступник начальника ГУНП в Рівненській області – начальник кримінальної поліції Сергій Волков. – Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України».

Відділ комунікації ГУНП в Рівненській області

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.