Рівняни зможуть розповісти про правопорушення он-лайн

Відтепер рівняни зможуть розміщувати інформацію про конкретні правопорушення у спеціально створеній спільноті в соціальній мережі «Фейсбук». На повідомлення реагуватимуть патрульні. Крім того, також створили спільноту, в якій  патрульні зможуть попросити допомоги в громадян в якості понятих чи свідків.  Вона має назву «Поліція з народом».

«Наша спільнота створена для всіх небайдужих Рівнян. Своєю активною участю, громадяни можуть допомогти патрульним поліцейським в якості понятих при оформленні протоколів і постанов.
Додавати дописи в спільноті можуть лише модератори. Учасники спільноти мають право лише коментувати дописи. В дописах Патрульна поліція проситиме допомоги в громадян, а учасники групи в коментарях позначатимуть чи зможуть вони прибути на місце події. Прохання зазначати час до прибуття на місце події
Учасниками спільноти можуть бути лише особи які досягли 18 років.
Для уникнення конфлікту інтересів і неоднозначних, з моральної точки зору ситуацій право участі в спільноті обмежене.
НЕ МОЖУТЬ БУТИ УЧАСНИКАМИ СПІЛЬНОТИ:
Працівники судової системи України і судді, прокурорські працівники, податківці, митники, адвокати, співробітники СБУ, співробітники МВС (в тому числі працівники Національної Поліції України, що не служать в Департаменті патрульної поліції (якщо коротше заборона діє для всіх поліцейських КРІМ ПАТРУЛЬНИХ), члени КПУ і ПР, члени ветеранських, профспілкових та громадських організацій працівників судових і правоохоронних органів. Також заборона діє для всіх пов’язаних із вищезазначеними категоріями осіб.
Назва групи тимчасова. В коментарях до цього допису пишіть варіанти нової назви. Через два тижні влаштуємо голосування. Приєднуйтесь до спільноти вже зараз, Патрульні зможуть реагувати на інформацію орієнтовно з середи (це пов'язано з певним технічними труднощами). Про запуск зворотнього зв'язку з'явиться допис у групі
», - йдеться в повідомленні.

Моніторинг груп відбувається цілодобово.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.