Більшість мешканців Кузнецовська - проти перейменування

Більшість жителів Кузнецовська проти його перейменування. Про це сказав Кузнецовський міський голова Сергій Анощенко. Нагадаємо, місто перейменовують на Вараш.

- За приблизними підрахунками, майже 70 відсотків мешканців міста проти того, щоб Кузнецовськ перейменовували на Вараш. Чесно кажучи, я теж проти. Зараз, по суті повторюються помилки, які робили більшовики. Декомунізація проводиться комуністичними методами. У Кузнецовську – 40 тисяч населення. Чому не запитати думку людей? Це не європейський підхід. Наприклад, у Швейцарії в таких випадках проводять референдуми. Там приводом для цього може стати навіть встановлення світлофора, не кажучи вже про зміну назви населеного пункту.  Крім того, із перейменуванням  міста потрібно буде змінювати назви багатьох закладів. А це, зокрема, виготовлення нових документів, печаток. На таку процедуру потрібні кошти. А хто їх має надавати, Верховна Рада не пояснила.  Також виникає питання відносно бренду міста. Наприклад, ми співпрацюємо з поляками. Тепер їм потрібно буде пояснювати про перейменування. І я боюся, щоб у них не виникало запитання, мовляв, якщо у нас так змінюються назви міст, то чи не відбувається такого з законодавством, - прокоментував Сергій Анощенко.  

Коментарі

а чому тут радіти, який сенс у цьому всьому. Чим би дитя не тішилось , аби не плакало

Вузько і примітивно мислите, шановний госте! І негоже так про розумних і думаючих, це буде зроблено один раз і назавжди, і не такий уже бюджет міста атомників бідний, щоб не вирішити це перейменування. Працюйте, шановний, над своєю уявою і думайте масштабніше в межах держави. Україна не має бути "совковою" насамперед і в назвах населених пунктів, хоча декому цього надто не хочеться. Ви "гость" і я розумію ваш настрій, на жаль, ви так і не стали корінним мешканцем нашого краю, якщо і надалі житимете "гостем", то ще багато речей вам не сподобається.

Гроші, на бюрократичні процедури пов язані зі зміною, будуть братися з місцевого бюджету. Тобто з Вашої кишені, шановна корінна мешканка, Це перейменування могли придувати недалекі люди з хворою уявою. А якщо бути повністю відвертими то дебіли

А хто проводив соцопитування, звідки у Анощенка інформація про 70% проти перейменування? Це історична назва населеного пункту, на місці якого збудовано місто. Логічне перейменування!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.