Суддя повернув обвинувальний акт щодо справи скандального рівненського екс-прокурора, якого бив Сашко Білий

Суддя Рівненського міського суду Віктор Кухарець повернув прокурору обвинувальний акт, на підставі якого можна б було призначити судовий розгляд  щодо справи екс-прокурора Андрія Таргонія.

Нагадаємо, дев'ять місяців тому Андрія Таргонія затримали під час отримання хабара. Втім екс-прокурор наполягає, що не брав неправомірної винагороди, натомість  справа сфабрикована. Як стверджує Андрій Тароній, про це свідчить те, що фарба на його руках та на грошах, які йому нібито підкинули,  різна. А те, що у нього з'явилася фарба на руках, пояснює тим, що змиви провели за чотири години після початку проведення слідчих дій. За цей період Андрій Таргоній вітався за руку із присутніми та брав документи, які давали на підпис під час слідчих дій, а вони могли бути міченими.

- Корупціонер та хапуга Боровик (заступник прокурора Рівненської області, - прим. авт), розпочавши  кримінальне переслідування проти мене, підсунув прокурора Микулина підписувати процесуальні документи, які, згідно з вимогами кримінально-процесуального кодексу України, має підписувати саме Боровик, як старший прокурор групи прокурорів у цьому кримінальному провадженні, - зазначає Андрій Таргоній. - Адже Боровик чітко розуміє, що йому доведеться відповідати за свою злочинну діяльність. Тому ці документи є недопустимими, оскільки кримінальне переслідування розпочато неуповноваженим на це прокурором.

Андрій Таргоній заперечив обвинувальний акт і попросив суд повернути його назад прокурору.

Крім того, Андрій Таргоній розповів про інші порушення з боку прокурорів та відсутність цілісних експертиз аудіозаписів та іншого, що свідчить, на його думку, про фальсифікацію справи проти нього.

До слова, свідком у справі виступає Олександр Кравченко, відомий у Рівному за справою крадіжки грошей Майдану під час Революції Гідності.

Тепер Олександр Кравченко виступає свідком про те, що він нібито давав хабар прокурору за закриття його кримінальної справи. Втім Андрій Таргоній зазначив, що ніяким чином не міг закрити провадження у справі Кравченко, називав його наркотично залежним, і розповів , що його звинувачували у розбої, і закрити провадження у такій справі - не у компетенції прокурора.

- Під час слідчих дій, були залучені свідки та поняті, з якими я перебуваю у неприязних стосунках упродовж багатьох років, котрі притягувалися до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів..

Прокурор не погодився із рішенням про повернення обвинувального акту,  відтак, оскаржуватиме ухвалу в суді.

Ключові слова: 

Коментарі

жах, яка ж тупенька ти Момотюк, ти хоч давай юристу якомусь вичитувати статті, які ти пишеш: " Андрій Таргоній заперечив обвинувальний акт" , прокурор оскаржуватиме ухвалу в суді ( в якому?) -пишеш як школярка

Вікторія! Ну як так можна переплутати прізвище судді? Судді Кухарчука у Рівненському міському суді немає. Є суддя Кухарець.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.