Суд за позовом рівненського хірурга-"мажора" перенесли

Сьогодні у Рівному мало відбутися судове засідання за позовом скандального екс-лікаря Рівненської обласної дитячої лікарні Костянтина Думановського, який хоче поновитися на роботі. Його адвокат вимагає також стягнення моральної шкоди, виплати зарплатні. Нагадаємо, під час чергування лікаря Думановського у відділенні планової хірургії обласної дитячої лікарні помер 5-річний хлопчик. Після цього його звільнили.

Тим часом судове засідання у справі за позовом Думановського перенесли. Це пов'язано з тим, що свідки зі сторони позивача (працівники обласної дитячої лікарні), не з'явилися. Разом із тим адвокат Костянтина Думановського Людмила Конончук зчинила скандал у залі суду. Річ у тім, що туди прийшла жінка з маленькою дитиною. На це адвокат обурилася, мовляв, навіщо у залу суду брати маленьку дитину. Жінка ж відповіла, що є мамою трьох дітей, їй боляче чути про те, що сталося з 5-річним Миколкою Антонюком. Вона не знає жодної зі сторін, але прийшла підтримати сім'ю дитини, яка померла. На це адвокат Людмила Конончук відповіла: "А ви знаєте, скільки дітей помирає в обласній лікарні?"

Ключові слова: 

Коментарі

Думановський Георгій, настільки підступна і занадто хитра людина, що буде шукати всі можливі шляхи, щоб виправдати свого синочка, якого вивчив в медичному інституті за гроші. В цій родині вважають лише те, що за гроші можна зробити все, і нічого святого в житті не мають. Все дуже просто, Георгій Думановський домовляться, як завжди, з адвокатом Сенчуком Андрієм, а останній вирішить питання через відомого-одіозного суддю Рівненського міського суду Тимощуком Олександром Ярославовичем. Доволі проста схема!

Свідки не з'явилися зі сторони позивача.

Ви , чуєте і пишете тільки те , що хочите почути. Свідки не з'явилися зі сторони відповідача.4

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.