Подружжя депутатів Рівнеради роздає продпайки за паспорт і податковий код

Подружжя депутатів Рівнеради роздає у місті продуктові пайки. Відповідне оголошення громадської організації "Змінюй життя" розклеєно на вулиці Черняка. Засновниками ГО  є депутат Рівнеради від БПП Олександр Чубай та його дружина, депутат від "Громадського контролю" Тетяна Чубай. Для того, щоб отримати продукти, треба пред`явити депутатам паспорт і податковий код. 

Розміщене на будинках оголошення помітив активіст Святослав Дубов. 

Засновниками громадської організації "Змінюй життя", відповідно до реєсстрів Мін'юсту, є подружжя Олександра та Тетяни Чубаїв. 

 

Тетяна та Олександр Чубай

Олександр Чубай по телефону прокоментував кореспонденту "ВСЕ" ситуацію щодо благодійної акції:

- ГО «Змінюй життя» отримала допомогу від благодійної організації для людей із соціальними потребами. Так, для мешканців вулиці Черняка, 4 є можливість отримати продуктовий набір. Та всі бажаючі також при наявності паспорта та коду можуть прийти у відповідний час і отримати допомогу. Документи є необхідними для прозорої звітності перед податковою. Просто перевірка особи. Для отримання пакета потрібно лише поставити підпис.

У повідомленні пан Олександр уточнив інформацію: 

- Для отримання продуктового набору необхідно надати копію податкового коду, а паспортні дані будуть заноситись у відомість.

Коментарі

Ну знаєте, з одного боку ніби і не погано- роздають продукти. Але! Не були б ці люди депутатами і не робили б вони це на своїй дільниці, а то виглядає як піар і на наступних виборах Чубаїв бабусі будуть пам'ятати як Черновецького, який гречку роздавав

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.