На хабарі "погорів" працівник юстиції на Рівненщині

Сьогодні затримали за фактом отримання неправомірної вигоди працівника виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Рівненській області. Про це повідомила його начальник Іванна Смачило. 

Ключові слова: 

Коментарі

Шановна Ольга М. насамперед Ви є боржником і не виконуєте рішення суду. І те що Ви тут пишете це маячня. За такі безпідставні написи Ви можете знову побувати у суді.

про молоду особу ви яку говорите ? Державного виконавця 45-річного з того самого Зарічного, якого СБУ затримали за хабар 2000 грн? То хто його довів до самогубства? Людини немає, але це його вибір , який він зробив сам.

що ви таке мелете? Вона відповідальна за кожну паршиву вівцю? Як вона мала контролювати того 55- річного мужика щоб він хабарі не брав. У кожного своя голова на плечах. Ви кажете про високі показники правоохоронних органах. Так от . І в правоохоронних органах регулярно проводять затримання хабарників - і в поліції і в СБУ. То кого тут винним зробите?

Очевидно І.Смачило думає, що кинувши такий пост у фейсбук, відсторонить себе від того, що сталося. Але ж ні, пані начальник! Саме ви відповідальна за те, що сталося. Саме ви не здійснюєте контроль наналежному рівні. Саме через вашу бездіяльність покінчив самогубством виконавець в Зарічному. Ви жодним чином не підтримали людину, ви завжди займаєте позицію осторонь. А це, між іншим, ваша команда працівників. Ваша "пожертва" державі (так ви називаєте свою сьогоднішню діяльність) зводиться до позування перед фотокамерами!!!! А статистика - річ вперта. Саме за вашого правління показники правоохоронних органів по відношенню до державних виконавців полізли вгору, бо Рівненська область в такому світлі взагалі ніколи не фігурувала!

Прикро ,що брав хабар виконавець який пропрацював 10 років у виконавчій службі ,а по всіх новинах паскудять молоду особу яка працює 3 місяці.Вже один раз у Зарічному довели молоду особу до самогубства.Будьте обережні і захистіть своіх молодих працівників.

смачило як керівник повинна була висловити свою позицію на рахунок затримання в її рядах, а сказала б сама, її б запитали. Упередити - хороше слово, але не на всіх діє

МЕНІ ДОВЕЛОСЯ ДВА РАЗИ БУТИ НА ОСОБИСТОМУ ПРИЙОМІ І.СМАЧИЛО ЩОДО ЗЛОЧИНІВ РАДИВИЛІВСЬКОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ -НАЧАЛЬНИКА І.ОРИЩИНОЇ ТА ДЕРЖАВНОГО ВИКОНАВЦЯ І.БРЕЧКА ,ЯКІ ПЛІДНО СПІВПРАЦЮЮТЬ З КРИМІНАЛЬНИМ АВТОРИТЕТОМ М.КАРАПЕТЯНОМ.ГАНЬБА ТАКІЙ ВЛАДІ, ЯКА ПІДТРИМУЄ ТА КРИШУЄ ЗЛОЧИНЦІВ!

А як начальник юстиції може в принципі когось крити перед правоохоронними органами. Хто її буде там слухати. Черговий піар..., прикро. Їй ротрібно було упередити це, а не піаритись на старій чи новій команді. Це не стара команда, це вже рік як її команда.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.