Нардеп від Рівненщини завів кулінарний відео-блог

Народнй депутат України від Рівненщини, член фракції Народного фронту у Верховній раді Юрій Вознюк розповів, як правильно готувати хінкалі.

Не так давно, на популярному відео-сервісі "Youtube" з'явився блог Юрія Вознюка. Тут народний обранець, на власній кухні, розповідає, як правильно готувати ту чи іншу справу. В останньому доробку, пан Юрій розповів рецепт грузинської страви хінкалі. Та наочно продемонстрував, як її правильно готувати.

Не так давно, на тому ж таки відео-сервісі "Youtube", Петро Бампер в іншому відео-блозі розповідав про те, як прожити в Україні на затверджений споживчий мінімум. Який ще називають – "споживчий кошик". Як то кажуть, відчуйте різницю. 

Обережно - ненормативна лексика!!!

Коментарі

Напишу ще раз, але більш культурно) Пане Вознюк.... Ви краще виконуйте свої посадові обов"язки народного депутата, щоб пересічний громадянин мав змогу придбати ті продукти з яких ви там готуєте хінкалі. І краще не дратуйте людей, а займіться ділом. Ми ж знаємо як і з чиєю допомогою Ви стали депутатом, але так буде не завжди!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.