У Рівному відбудеться незабутній концерт гурту «Résonance»

22 травня у Рівненському облмуздрамтеатру відбудеться концерт гурту «Résonance». Група «Résonance», хоч формально і є камерної частиною симфонічного оркестру, а також часто зараховується до ряду сучасних рок-груп, по суті, не є ні тим, ні іншим.

Репертуар гурту - це не просто рок-музика. Це твори, які вже давно увійшли в золотий фонд людства, музика, створена найталановитішими людьми планети.

Дана програма концерту пропонує новий погляд на саму суть пісні. Відкинувши шаблони, слухач проникає в саме серце. І сяйво геніальної рок-музики стає ще більш відкритим, а професійний підхід музикантів, багатство скрипок, благородність альтів, шарм віолончелей, могутність контрабаса і рок-н-рольна свобода барабанів роблять його насиченим і яскравим, в тому числі завдяки проробленим аранжуванням спеціально для групи ««Résonance»».

Музиканти групи «Résonance» - це викладачі консерваторій, в минулому музиканти філармоній і оперних театрів, які гастролюють по всьому світу, а також заслужені діячі мистецтв.

Ключові слова: 

Коментарі

я вже двічі була на їх концерті, і другий раз поспіль в кінці на очах сльози. від того, що у нас в Україні є такі музиканти, від рівня їх майстерності, як вони чіпляють за душу своїм виконанням...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.