Ювілейні "Музейні гостини" у Рівному: вишиванки в тренді, патріотичний боді-арт, польова кухня і допомога військовим

Вишиванки на будь-який смак, патріотичний боді-арт, польова кухня, "забрендовані" футболки, виступи творчих колективів міста, ковані фігури, вироби із дерева, глини, соломи та ще багато іншого можна побачити сьогодні в Рівному на щорічному фольклорно-етнографічному святі «Музейні гостини».


Цьогорічні «Гостини» зібрали більше 400 народних умільців і майже 100 творчих колективів із різних куточків України. Проходять вони традиційно у парку «Молоді» поблизу краєзнавчого музею вже 25-ий рік поспіль.

Як розповів директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, «Музейні гостини» щороку об'єднують все більше людей.

- Адже про наше фольклорно-етнографічне свято вже знають у багатьох містах України і майстри самі висловлюють бажання приїхати на нього. Приємно, що цьогоріч на свято завітало стільки рівнян та гостей міста і їм це подобається. А зараз "Гостини" саме в розпалі і на відвідучів свята ще чекають виступи творчих колективів, - каже Олександр Булига.

І справді в парку «Молоді» нині й яблуку ніде впасти. Рівняни активно оглядають те, що представили народні умільці, фотографуються у «Писанковому саду», куштують польову кухню. 

А дітей розважають козаки з табору «Гайдамаки». Також вони матимуть змогу написати листи та зробити малюнки, які будуть відправлені військовим у зону АТО. Окрім того, в парку можна намалювати собі патріотичний боді-арт.

Власне, патріотична тематика цьогоріч переважає на «Музейних гостинах». Адже окрім вишиванок, на святі можна побачити чимало виробів у кольорах прапора, з українською символікою і червоними маками. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.