Сьогодні депутати Рівнеради збираються на сесію

Сьогодні, 23 травня о 10:00 розпочнеться четверте пленарне засідання чергової 3 сесії Рівненської міської ради.

Порядок денний четвертого пленарного засідання чергової 3 сесії Рівненської міської ради.

Про затвердження Регламенту Рівненської міської ради сьомого скликання (друге читання).

Доповідач: О.Чубай, голова постійної комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, Регламенту, депутатської діяльності та етики.

Співдоповідачі: голови всіх постійних комісій.

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на                    вул. Бахарєва, 23 (вх. № 1395 від 25.12.2015) [оприлюднено 04.04.2014].

Доповідач: С. Таргоній, начальник Управління земельних відносин.

Співдоповідачі: Л. Туровська, голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування; І. Ковалець, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій, підтримки підприємництва та регуляторної політики; С.Паладійчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю; О. Нестерук, голова постійної комісії з питань транспорту, звʼязку та екології.

Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території міста представниками шоу-бізнесу, котрі здійснюють свою бізнесову діяльність, проводять концерти, гастролі, приймають участь у різних інших розважальних заходах на території РФ під час російсько-української війни

Доповідач: Ю.Осіпчук, голова постійної комісії з питань охорони здоровʼя, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

Співдоповідачі: В.Павелків, голова постійної комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, звʼязків з громадськими обʼєднаннями та засобами масової інформації;                   С. Паладійчук, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю.

Про підтримку депутатського запиту депутата Рівненської міської ради Стельмащука С.В.

Доповідач: С.Стельмащук, депутат Рівненської міської ради

Подання депутатських запитів.

Доповідач: представник секретаріату сесії Рівненської міської ради.

Різне.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.