У рівнян валиться будинок, а Хомко радить "послати до біса" ЖКП

Мешканці вулиці Гагаріна, 12, що у Рівному, прийшли на сесію міськради просити у депутатів допомоги у ремонті покрівлі їх будинку. Як повідомив мешканець поверхівки Сергій Сирота, наразі дах практично валиться, і навіть вітер може стати останньою крапкою у цьому.

- В нас 4-поверховий будинок. Він вже давно в аварійному стані, проте на наші звернення у ЖКП не реагують. Зараз дах - на двох підпорах. Ще у 1978 році в нашому будинку плаували ремонт, проте ніхто нічого не зробив. Більшість мешканців - пенсіонери, і коштів на самотійний ремонт даху в нас немає, - розповідає Сергій Сирота.

На це міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що будинок - це власність мешканців, і міська влада може лише допомогти у проведенні ремонту покрівлі на умовах співфінансування.

- Створюйте ОСББ, беріть участь у програмі співфінансування, і ми допоможемо. Це ваш приватний будинок, і за міські кошти цей дах ніхто не ремонтуватиме, коштів на це просто не передбачено і не буде. Лише якщо ви візьмите участь у програмі співфінансування. Якщо ЖКП не влаштовує, то виберіть собі іншу управляючу компанію, посилайте до біса ЖКП і ремонтуйте будинок на умовах співфінансувння. ЖКП ніколи не проводило капітальних ремонтів, лише поточні. Тому ніхто, крім вас самих вам не допоможе, - сказав Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Коментарі

Мешканці будинку 30 років за все платили,навіть за те,чого не отримували...створять ОСББ....але після того,як відремонтує жкп дах

Вони і так нічого не роблять...і так робити не будуть...Так,що ремонтуйте свій забор,а ми самі зі своїм ремонтом справимося..

Шановний, Ви платили і платите за поточне утримання будинку і прибудинкової території. А ремонт даху це каптіальний ремонт, який не закладений у тариф на поточне утримання будинку. Експлуатувати будинок - не означає побудувати новий, чи то стіни, чи мережі, чи дах.. А дах міг прийти у незадовільний стан, через неналежну експлуатацію! У Вашому будинку усі квартири приватні, то чому міський Голова має цим перейматись? Створюйте ОСББ і ремонтуйте свій будинок спільними зусиллями співвласників!

Ви ж сільській раді за обслуговування будинку не платите?А ми платимо... щей не малі гроши..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.