Володимир Мазяр залишається у рівненському "Вересі"

Головний тренер друголігового Вереса Володимир Мазяр спростував інформацію, нібито він нещодавно провів переговори з почесним президентом Карпат Петром Димінським. Про це повідомляє інтернет-сайт "ВСЕ про СПОРТ" з посиланням на видання "Спорт Арена".

- Можу вас запевнити, що інформація, яку розповсюдили ЗМІ, не відповідає дійсності. Днями я був на тренерських курсах, але у Львів при цьому не вирушав! І ніяких зустрічей із представниками Карпат не проводив, - повідомив він.

- Розумієте, кожен, хто виріс грав у футбол або тренував команди на Львівщині, мріє одного дня опинитися в Карпатах. Будучи футболістом, я мріяв грати за Карпати, тож і коли став тренером – також мрію з часом спробувати свої сили у цьому клубі. Та й розмови всілякі були, за ці роки бували різні чутки й навіть пропозиції… Але зараз, от конкретно нині, ніяких переговорів я не веду, - пояснив тренер.

Володимир Мазяр запевнив, що до кінця сезону буде тренувати Верес.

- Безперечно. Перед нашою командою стоять амбітні завдання. Вся Рівненщина живе мрією побачити Верес у першій лізі. У цій ситуації я, як тренер, повністю зосереджений на поточних справах моєї нинішньої команди, - сказав фахівець.

- Тим більше, що у нас залишається всього два тури, на які потрібна максимальна концентрація від кожного, хто є в команді, - підкреслив Мазяр.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.