У Рівненського судді вкрали дорогу машину?

Як сталов відомо з власних джерел сайту журналістам "ВСЕ", у судді Рівненського окружного адміністративного суду Андрія Сала вкрали автомобіль "BMW X5".

Це трапилося сьогоді приблизно о 7 ранку. Нагадаємо, це суддя, який виносив рішння щодо поновлення Володимира Ковальчука на посаді голови Рівненської облради. До речі, вартість автомобіля марки "BMW X5" на вторинному ринку коливається в межах від півмільйона до півтора мільйона гривень, залежно від року випуску і стану автомобіля. 

Ціна ж нового авто цієї марки і моделі в Україні стартує від півтора мільйона гривень і вище, залежно від класу комплектації та додаткових опцій.

За даними інтернет-сайту "Економічна правда", суддя в Україні отримує заробітну плату у межах до 20 000 гривень на місяць. Окрім того, в залежності від вислуги, суддя ще може розраховувати на щомісячну доплату, яка коливається від 15 до 80 відсотків від розміру заробітної плати. Так, суддя, який відпрацював вже п'ять років, матиме 15 відсотків, а служитель Феміди, котрий гарував на сторожі Закону більше 35 років, отримає доплату в розмірі 80 відсотків від заробітної плати. 

Далі без коментарів. Беріть калькулятор, рахуйте, аналізуйте, думайте...

Ключові слова: 

Коментарі

наколядує і засіває ще:))а,такий тупий,що трохи,і дєсятку зєлєні віддав би зекам з запоріжської зони:))А,що казати про стареньких бабць,що віддають останні гроші телефонним розводилам,коли сали-філейки на таких посадах на це ведуться:))

Як приїхала - так і поїхала. І на суддів є суд Божий!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.