Одяг для найменших рівнян - що і до чого…

При купівлі одягу для дітей недосвідчені дорослі доволі часто роблять багато помилок. Деякі речі дарують малюкові друзі та знайомі батьків, які зазвичай обирають для дитини скоріше яскраве, ніж практичне. Дитячий одяг також дуже сильно підкорюється моді, як і одяг для дорослих, але ж, незалежно від питань смаку і моди, залишаються в силі чіткі критерії, яким він повинен відповідати.

 

Багато кого,  хто вперше стикався з вибором одягу для новонароджених, бентежили назви цього самого одягу. «Боді», «пісочник», «сліп», «льоля», «царапки», «пінетки»… Що це за назви і що ховається під цими дивними словами. Тому зараз ми проведемо невеликий екскурс в світ дитячого одягу.

«Комбінезон» або «чоловічок», а ще його називають «спальник» або «сліп» - назва відображує форму. Це комбінезони з довгими рукавами і колошами, що повністю розстібаються - від шиї до п'ят. Дуже зручний одяг для новонароджених - нічого нікуди не задирається та не з'їжджає, немає необхідності роздягати малюка, щоб змінити підгузник, досить розстібнути кілька кнопочок. Бувають вони із закритими або відкритими ручками. Для найменших зручно купувати «комбінезони»  із закритими ручками, тоді можна не надягати окремо «царапки» (що таке «царапки», ми розповімо трохи пізніше). «Комбінезон» також може мати як закриті ніжки, так и відкриті. «Комбінезони» для самих маленьких можуть бути із зовнішніми швами, шоб не шов не подразнював ніжну шкіру малюка.

«Боді» - це футболочка, що застібається під підгузником (аналог жіночого комбідреса). Боді бувають з коротким або довгим рукавом, або у вигляді маєчки. Цей одяг для дітей розрізняється за способом надягання: або «через голову», або розстібнувши кнопочки (ґудзики). Боді носять дітки будь-якого віку. На відміну від футболочки або майки він не задирається, оголюючи спинку та животик, а також зручний для зміни підгузника. Боді на довгий рукав, маленьких розмірів, бувають, як і «комбінезони», із закритими ручками, а також можуть мати зовнішні шви.

«Пісочник» -  це той самий боді з коротким рукавом, низ якого зроблений у вигляді шортів. «Пісочник» для дівчаток може мати додаткову спідничку. Це літній одяг для найменших дітей - легкий і зручний, що знову-таки дозволяє легко змінити підгузник, не роздягаючи дитину.

«Повзуни» - штанці, що застібаються на плечах. Не сповзуть і нікуди не втечуть. Але не всі повзунки мають кнопочки, що розстібаються, для зміни підгузника. Цей одяг досить часто використовується для новонароджених дітей. Також «повзуни» можуть бути схожими на штанці із закритими ніжками. «Повзуни» так само як і «комбінезони» та боді відшивають із зовнішніми швами

«Льоля» або ж «Сорочечка» - кофтинка з довгим або коротким рукавом, як правило, зі швами, що вивернуті назовні, яка не застібається повністю, а лише зав'язується або застібається зверху.

«Рукавички» або ж «Царапки» надіваються на ручки зовсім маленьким крихіткам, це обов’язковий елемент одягу для новонароджених. Дітки народжуються з гострими нігтиками, «рукавички» оберігають від них личко та тіло.

«Пінетки»  виконують функцію шкарпеток, але відрізняються від них формою. Можна сказати, що пінетки -  це м'яке ткане взуття. Коли малюк почне ходити, краще купити йому справжнє взуття.

З іншими назвами одягу для дітей, як правило, все зрозуміло – штанці, кофтинки, спіднички, шапочки, чепчики, колготки та інші знайомі слуху назви не викликають питань.

Гуртівня "Розумна іграшка" пропонує рівнянам гуртові ціни, як на оптові, так і на роздрібні покупки.

Адреса: м. Рівне, вул. Біла, 53 (колишні аптечні склади).

Графік роботи: Пн.–Нд.: 08:00–20:00. Без перерви і вихідних.

більше інформації можна знайти на сайті: smarttoys.com.ua

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.