На Рівнещині швейцарці відкрили навчальний центр

В рамках українсько-швейцарського проекту, в місті Сарни на базі вищого професійного училища №22 відкрили навчально-практичний центр.  Він перший із шести, які планують створити в Україні за фінансової підтримки Уряду Швейцарії та швейцарської компанії "Геберіт". 

У церемонії відкриття взяли участь представники обласної та місцевої влади, народні депутати, викладачі та учні навчального закладу, а також представники донорів проекту.

Загалом Швейцарії проект  по всій Україні обійдеться у півмільйона швейцарських франків, а це більше дванадцяти з половиною мільйонів гривень. Він має назву  «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні» і спрямований на сучасну підготовку українських студентів професійних закладів за спеціальністю "слюсар-сантехнік". Їх і навчатимуть на базі новітнього устаткування, використовуючи досвід швейцарських експертів. Проект покликаний відновити престиж професійно-технічної освіти та повернути довіру до українських спеціалістів у цій галузі. 

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.