Голова Рівненської обларди Корнійчук пішов у відпустку, щоб нікого не дратувати

З сьогоднішнього дня голова Рівненської облради Олександр Корнійчук пішов у відпустку. Перебуватиме у ній до 16 червня. На цей час його обов'язки виконуватиме заступник Микола Драганчук. 

Нагадаємо, що нещодавно Житомирський апеляційний адмінсуд залишив без змін рішення судді Рівненського окружного адмінсуду Андрія Сала про поновлення Володимира Ковальчука на посаді голови Рівненської обласної ради. Тепер рада знову має двох керівників - Володимира Ковальчука та Олександра Корнійчука. Власне, це й підштовхнуло останнього піти у відпустку.

- Це вже навіть не смішно, з нас сміється кожна сільрада. Рішення Житомирського суду повернуло нас до того етапу, коли було два голови облради. Та сторона миритися не хоче. Тому на засіданні президії ради, де були присутні керівники усіх фракцій, усі дійові особи цього процесу, я вирішив, що піду у відпустку, щоб не дратувати нікого. Сесію скликав на 17 червня. До того часу радою керуватиме мій заступник Микола Драганчук. І тоді вже депутати нехай вирішують, кого поновлювати, кого обирати, кого звільняти. Бо як так піде й далі, то суди у нас скоро поновлюватимуть і депутатів,- прокоментував ситуацію голова обласної ради Олександр Корнійчук кореспонденту PRESS-ЦЕНТР. 

 

 

 

 

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.