Наступним секретарем Рівнеради може стати Паладійчук, - проект рішення

У політичних перегонах за крісло секретаря Рівненської міської ради тепер є явний фаворит. На сайті Рівнеради опублікований проект рішення Рівненської міської ради про обрання секретарем Сергія Паладійчука. Зараз Сергій Богданович обіймає посаду голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів. 

Нагадаємо, що нещодавно Олексій Муляренко склав з себе повноваження секретаря Рівнеради в зв`язку з призначенням його на посаду голови Рівненської ОДА. 

 

Довідка:

У минулому Сергій Паладійчук – викладач Рівненського інституту інженерів водного господарства (нині Національний університет водного господарства і природокористування). Пізніше пішов у бізнес. Працював разом з власником Видавничого дому «ОГО» і ТРК «Рівне 1» Віктором Даниловим. З часом їхні стежки у бізнесі розійшлись, але не розійшлись у політиці. Після помаранчевої революції обоє розбудовують місцеву організації партії «Наша Україна». На цьому етапі Сергій Паладійчук очолює виконком Рівненської обласної організації «Наша Україна». У 2006 році стає депутатом Рівненської міської ради за партійним списком блоку політичних партій «Наша Україна». Де претендував на посаду секретаря ради. Однак в результаті політичних торгів всередині блоку посада дісталась рухівцю Юрію Торгуну. А Паладійчук очолив бюджетну комісію Рівнеради.

Протягом депутатської каденції 2006-2010 років Паладійчук посилює свої позиції в місцевому політикумі. Поступово виходить з «фарватера» голови фракції «НУ» та заступника міського голови Сергія Васильчука і починає формування власної групи впливу. Щоправда цей процес не був надто вдалим.

Коли в «Нашій Україні» почались кризові процеси Сергій Богданович полишає ряди партії. Саме в цей час тодішній керівник Секретаріату Президента Ющенка Віктор Балога почав створювати партію «Єдиний центр». До будівництва нових партійних структур активно долучився й Паладійчук ставши одним з керівників партії на Рівненщині.

На місцевих виборах 2010 року, Сергій Паладійчук став єдиним з «єдиноцентристів» кому вдалося пройти до Рівнеради вигравши вибори в мажоритарному окрузі. Позаочі, колеги депутати, називають Сергія Паладійчука – людина-фракція. Згідно регламенту міської ради мінімальна чисельність депутатської фракції не встановлена. Тому Паладійчук створив фракцію з одного депутата – з себе.

Сергій Паладійчук намагається впливати на політичні процеси в місті. Так пов’язані з ним люди з’являлись і з’являються в різних політичних таборах. Зокрема екс-нашоукраїнця і екс-єдиноцентриста Сергія Тимчаюка під час виборчої компанії 2012 року можна було побачити в офісі партії Віталія Кличка УДАР. Пізніше, Тимчаюк долучився до формування місцевих структур «Українського вибору» Віктора Медведчука на Рівненщині.

Інший, пов’язаний з Паладійчуком, політик Юрій Осіпчук був одним з організаторів і керівників місцевих структур партії «Фронт змін» (створеної Арсенієм Яценюком). Пізніше залишив партію. Однією з причин виходу, називають конфлікт з тодішнім її керівником Тарасом Максименком. Однак Юрій Осіпчук не довго залишався осторонь політичних процесів. Нині він активний член партії Олега Тягнибока ВО «Свобода».

Також Сергій Паладійчук бере активну участь у виборчих компаніях. Окрім штабів тих партійних організацій, які він очолював, він ще був причетний до інших виборчих компаній.

Так ще у 2002 році він вів компанію кандидата в народні депутати України Віктора Данилова (тоді він поступився Миколі Шершуну). У 2008 році працював у штабі Володимира Хомка, а на виборах до парламенту 2012 року – керував штабом Олексія Хахльова.

Має інтереси в рекламному, медійному і енергетичному бізнесах. Одружений, має трьох дітей.

Народився 20 вересня 1974 року.

Ключові слова: 

Коментарі

Справді, а хто готував проект рішення..?

Ви самі зрозуміли, що Ви написали?

Вот это номер интересно почему сайте не помирились обратную сторону решения там видно кто инициатор этого бреда

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.