Марафон тематичних занять від ПП «Освітній центр «Євро-Курс» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

24 травня у двох підліткових груп центру відбулись  цікаві тематичні заняття  в атмосферних кафетеріях Рівного. Групи з вивчення англійської та німецької мов відвідали кафе «Home» та кав’ярню «Кавові мешти».  На заняттях розглядались теми «Active rest» та  «Heutiges Thema ist Berlin und Deutschland». Метою марафону є продемонструвати учням центру та  жителям  міста, що заняття можуть бути цікавими та інформативними, тим самим змотивувати  рівнян до вивчення іноземних мов, які так необхідні в сучасному світі. 

 

«Ми розуміємо, що іноземна мова вкрай важлива для розвитку дітей та для успішної кар’єри дорослих,  але більшість лякають нудні заняття. Прагнучи створити максимально комфортні умови для наших учнів, ми вирішили наприкінці навчального року урізноманітнити процес навчання, провести заняття за межами офісу. Найбільша винагорода для нас – це посмішки студентів  та видимий результат після кожного заняття…» - зазначає викладач центру Анна Кир'ях .

Надалі центр планує провести ще ряд занять поза межами офісу тому, якщо прагнете провести час цікаво та з користю, вивчити мову, удосконалити свій рівень знань – ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Також з 30 травня у ПП «Освітній центр «Євро-Курс» розпочинається  набір у групи  «Експрес-Курс». Він розрахований на два та три місяці залежно від потреб та мети учнів, програма насичена лексикою та граматикою,теми занять підібрані так, щоб учні могли почувати себе комфортно як на переговорах в офісі, так і за кордоном.


Контактні номери телефонів:

+380 (362) 45-05-05

 +380(63) 85-85-067

+380 (68) 145-93-93

на правах реклами

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.