"Шпигунський" конфлікт "Свободи" з СБУ Рівненщини: корупція чи боротьба за посаду?

Олексій Бучинський, заступник голови обласної ради, на засіданні президії цього понеділка публічно звинуватив місцеве управління СБУ в тому, що їхні працівники переслідують його однопартійця-«свободівця», начальника обласного управління охорони здоров'я Юрія Осіпчука, повідомляє "Рівне Вечірнє".

 

Олексій Бучинський заявив, що ініціюватимуть проект рішення про висловлення недовіри начальнику СБУ області Василю Бедрію:

— За Юрієм Осіпчуком та його родиною встановлено цілодобове спостереження. Причиною таких дій стала різка відмова Юрія Осіпчука працівнику Служби безпеки на прізвище Цицюра, який вимагав від закладів управління охорони здоров'я області щомісячно надавати 500 літрів пального.

Юрій Осіпчук, начальник обласного управління охорони здоров'я:

— З нового року цей працівник СБУ розпочав проти мене незрозумілу кампанію. Посипалися перевірки, почався тиск. Я спершу не зважав. Але почав помічати, що за моїм авто постійно їздить один автомобіль. Окрім того, помітив, що мої розмови прослуховують…

Я не виключаю, що стеження за мною може бути з інших причин, зокрема, через мою політичну діяльність (хоча вірю, що ми вже не живемо за часів Януковича, коли переслідували за політичні погляди), але більше схильний до думки, що це через відмову віддавати щомісяця пальне.

Кореспонденти сайту "ВСЕ" звернулись до СБУ Рівненщини за коментарем із приводу звинувачень Олексія Бучинського. 

- Щодо позиції керівництва управління на заяву заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського з приводу можливих корупційних дій одного зі співробітників управління, то СБУ не приховує ганебні вчинки своїх працівників. Нами здійснюється перевірка даної публічної заяви. Але, на моє переконання, за наявності доказів та оприлюднення резонансної заяви пан О. Бучинський мав би їх надати до військової прокуратури, яка після належної перевірки й надасть правову оцінку діям нашого співробітника, - наголосила прес-офіцер управління СБУ в Рівненській області Інна Ілючок

Варто зауважити, що начальник обласного управління, маючи факти відверто корупційного діяння та перевищення службових повноважень з боку офіцера, міг безперешкодно звернутися до військової прокуратури і домогтися затримання корупціонера "на гарячому". Однак замість того питання озвучили лише на президії та почали вимагати звільнення начальника управління СБУ. Можливо, на порядку денному - "політика", і призначеного з Києва Василя Бедрія хотіли б замінити на місцевого, більш лояльного до депутатських фракцій обласної ради офіцера?

Читайте також:

"Дерибан у погонах": розслідуванням зловживань керівництва СБУ Рівненщини зацікавились у Верховній Раді

У Рівному СБУ, за сприяння голови ОДА, «прихватизувала» гектар землі на мільйони гривень 

"Вихідна допомога": чому СБУ Рівненщини не помічає "прихватизацію" гектара державної землі на два мільйони гривень?

Юрій Приварський. Як сприяти «дерибану» гектара землі СБУ Рівненщини​

Скільки заробляють і на чому їздять екс-начальники СБУ Рівненщини [Інфографіка]

Шах конем: за фактом зловживання владою керівництвом СБУ Рівненщини прокуратура порушила кримінальну справу

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.