Рівненська легкоатлетка Ольга Земляк перемогла на Кубку України

Рівненська легкоатлетка Ольга Земляк стала переможницею Кубка України у бігу на 400 м. Забіг відбувся 25 травня, у Кіровограді. Про це повідомляє "ВСЕ про спорт", посилаючись на офіційну сторінку «Rivne Running Club».

Ольга майже на секунду випередили свою найближчу суперницю – Тетяну Мельник з Кіровоградщини. Час Ольги на фініші – 51,60 с, що дорівнює значно вище норматива Майстра спорту України. Тренує спортсмену С.Басенко.

- Завдання на перший старт сезону майже всі виконала. Погано, що не було з ким фінішувати, тому фактично боротьби на останніх 100 метрах не було. Якби були сильніші суперниці, то вірю, що і результат міг би бути кращий. Наступні змагання у мене 5 червня. Це IAAF World Challenge, який відбудеться у польському Бидгощі. Буду готуватися і сподіваюся на кращий результат. Але загалом навіть на цьому старті я результатом задоволена. Дякую усім за підтримку!

Окрім Ольги із рівнян дистанцію у 1500 метрів долав Роман Полюхович. Він фінішував 6-им з часом 3.47,79, що лише на 2 секунди гірше від переможця змагань Володимира Киця. Тренує Романа тренера Володимир Захожий.

Додамо, що у забігові на 1500 м стартували ще троє представників Рівненщини – це Антон Грабовський (3.49,19, 9 місце, тр. Грабовська Д.Г.) та Віктор Рудич (3.51,40, 12 місце, тр. Романчук М.) та Владислав Фінчук (3.58,09, 16 місце, тр. Фінчук Т.Л.).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.