Іван Шевчук : Використовуйте політичні партії для розбудови громад!

25 травня, відбулася презентація у Рівненській області політичної партії «Наш край». На захід завітали представники партії, журналісти, громадські активісти, а також всі не байдужі рівняни. Політичну партію "Наш Край" представили співголова партії Мазурчак Олександр Володимирович та голова партії у Рівненській області Шевчук Іван Олександрович.

«Сьогодні ми є свідками важливої події для Рівненщини! У цьому залі зібрався оргкомітет зі створення політичної сили, якій немає аналогів в Рівненській області. Політики завжди використовують народ і після виборів забувають обіцянки. Використайте політиків! Використайте «Наш край» для розбудови громад де проживаєте. Приходьте і беріть ініціативу в свої руки будуйте власну партію.

Наш край - особлива партія, насамперед тому, що вона має на меті згуртувати навколо себе місцеві громади, зробити їх дійсно впливовими при вирішенні всіх питань, що стосуються життя, здоров’я і добробуту наших з вами земляків. Це перша партія з ідеологією. 

Сьогодні ми розповімо Вам про це.» - розпочав презентацію Іван Шевчук.

Співголова політичної партії «Наш Край» Мазурчак Олександр Володимирович, також привітав всіх присутніх:

«Шановні друзі вітаю Вас! Якщо говорити про нашу партію, я можу сказати, що у липні партії буде всього 1 рік. Ми одна з самих молодих партій в Україні. Але разом з тим стартувавши в липні минулого року, взявши участь у виборах в місцеві ради ми зайняли 3 місце по кількості депутатів. У нас на сьогодні 4640 депутатів, крім того у нас є 157 голів сільських, селищних, міських рад. Ми стабільно входимо в першу 10-ку партій, які отримали результат з можливістю проходження у Верховну Раду. Так сталося завдяки тому, що ми зробили ставку на людей справи, на тих, хто вже довів результативність своєї роботи. Ми набираємо таких людей, які працювали, які показали себе, які є лідерами громадської думки. Зробивши ставку на таких людей, на професіоналів, на регіональних лідерів Ми отримали такий результат. Ми підтримуємо молодь, у нас є цілий ряд навчальних програм для молоді, для жінок, для депутатів різних рівнів."

Іван Олександрович підготував для всіх присутніх візуальну та вербальну презентацію, в якій детальніше розповів про позицію партії, її особливості, цінності, які вона пропагує та про задачі які вони перед собою ставлять.

"Побудувати найвпливовішу та найефективнішу політичну партію, спроможну реалізувати у владі своє бачення Української держави." - основна ціль політичної партії "Наш Край".

Завдання,які ставить перед собою партія «Наш Край»:

 • Побудувати ідеологічну партію;
 • Побудувати ефективну партійну структуру;
 • Демонструвати ефективний результат на всіх виборах;
 • Виховати лідерів національного та регіонального рівнів;
 • Сформувати дієву базу активних прибічників;
 • Забезпечити ефективну взаємодію з виборцями;
 • Запровадити на Рівненщині систему партійних соціальних ліфтів та внутрішньо-партійної конкуренції.

Також Іваш Шевчук у своїй презентації зробив акценти на загальній політичній та соціальній ситуації в Україні. А також Іван Олександрович зазначив, що українці не задоволені діяльністю влади, тому потрібно змінювати ситуацію, як в країні загалом так і в Рівненській області!

Що планує зробити політична партія «Наш Край» на Рівненщені:

 1. Правова допомога місцевим громадам у захисті соціальних та економічних інтересів.
 2. Допомога місцевому самоврядуванню у залученні грантів для фінансування програм розвитку територій.
 3. Допомога місцевим громадам у проведенні чесних тендерів.
 4. Висвітлення у ЗМІ  та донесення до виконавчої влади виявлених порушень прав територіальних громад.
 5. Допомога у створенні ОСББ та консультації спеціаліста по управляючих компаніях у сфері ЖКГ.

        Як виглядає політик від Нашого краю:

 • це - справжній патріот, який любить в першу чергу свій народ та ставиться з повагою до інших народів;
 • це - місцевий житель, який щодня дивиться в очі сусідам пам’ятаючи про відповідальність,
 • це - управлінець з досвідом, людина слова і діла, це аграрій, лісівник, вчитель, лікар, проста людина праці з мозолистими руками, яка прагне жити в українській сім’ї, людина, яка торгує з своїми сусідами пам’ятаючи про 10 божих заповідей, людина, яка хоче побудувати в своїй країні райський куточок, маючи свої культурні надбання і цінності.

Іван Шевчук: у нашому краї на Рівненщині таких людей багато я особисто знаю таких людей і впевнений, що вони будуть у  нашій команді!!! Я впевнений, що завдяки таким людям,  Дерево Життя нашої рідної України буде рости, щороку цвісти, міцнішати і давати плоди Добра, Любові, Благополуччя, Щирості та Вдячності. А живити наше Дерево життя буде міцне та потужне коріння нашої величної  Історії наших Знань, Звичаїв, Традицій, Заповідей наших прадідів з сивої давнини.

По закінченню презентації всі присутні мали можливість задати лідерам партії свої запитання, на які отримали розгорнуті та зрозумілі відповіді.

Наш Край – це об’єднання лідерів місцевого самоврядування, професіоналів і людей справи, єдина сила в країні, яка відстоює інтереси місцевих громад, а не олігархів.

на правах реклами