Завтра у Рівному засідатиме бюджетна комісія

2 червня, у четвер, о 14:30 у Рівному відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук).

 

Порядок денний:

Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій». (С.Стельмащук, А. Кузьмич)

Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Комплексної міської соціальної програми «Турбота» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 20.08.2015 № 5658 (зі змінами). (В. Мельник)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення змін до розділу 4 Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Рівному на 2016-2020 роки». (Т. Максименко)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про внесення зміни до Міської програми підтримки сім’ї та демографічного розвитку на період до 2015 року, затвердженої рішенням Рівненської міської ради від 28.12.2010 № 35 (зі змінами). (С. Шевчук)
Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Кубанській (біля будівлі № 14) у власність шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови». (С. Таргоній)
Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Бахарєва, 23». (С. Таргоній)
Про повторний розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою щодо організації та встановлення меж територій земель рекреаційного призначення та віднесення земельної ділянки площею 113 га в районі вул. Костромської та Київської до категорії земель рекреаційного призначення». (С. Таргоній).
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки на вул. Новобармацькій, 8». (С. Таргоній)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу на вул. Дубенській, 159». (С. Таргоній).
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Степана Бандери, 44». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про приватизацію нежитлових приміщень за адресою м. Рівне, вул. Паркова, 4». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Князя Володимира, 75». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Князя Острозького, 9». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Транспортна, 12». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Степана Бандери, 67-А». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Дубенська, 40-Б». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Дачна, 1-А». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про затвердження проекту землеустрою та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне, вул. Дворецька, 131-Б». (Н. Поліщук)
Про розгляд проекту рішення Рівненської міської ради «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення за адресою: м. Рівне, вул. Фабрична, 12». (Н. Поліщук)
Різне.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міськради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.