Гідрометцентр дослідив, які підприємства забруднюють повітря на Рівненщині

У квітні-травні цього року фахівці Рівненського обласного Гідрометцентру моніторили стан атмосферного повітря в містах Рівне, Здолбунів та Рівненському районі – в зоні розташування ПАТ «Волинь-цемент», ТОВ «Саноіл-Трейд», ТОВ «Акватон» та ПАТ «Рівнеазот».

Результати дослідження, що проводилися під час акції «Чисте повітря - 2016», оприлюднили на прес-конференції у Рівненській ОДА.

«Хімлабораторією Гідрометцентру було відібрано і проаналізовано 225 проб атмосферного повітря на вміст 11 забруднювальних речовин: пилу, оксиду вуглецю, діоксиду сірки та азоту, оксиду азоту, хлористого та фтористого водню, фенолу, формальдегіду, сірководню та аміаку», - повідомив начальник обласного Гідрометцентру Богдан Масовець.

  Моніторинг стану атмосферного повітря в селі Дядьковичі Рівненського району, де розміщене ТОВ «Саноіл-Трейд», не виявив перевищення забруднюючих викидів.

«У Рівному, в районі розміщення підприємства ТОВ ВП «Акватон», відбувається нерегулярне забруднення повітря у ранішні та вечірні години. Про це свідчать і скарги громадян на погіршення самопочуття, - зазначив Богдан Масовець. – Ми будемо долучати екологічну інспекцію, аби вона більш детально провела перевірку».

Під час проведення акції ПАТ «Рівнеазот» зупинило свою роботу, тому виявити реальний стан забруднення повітря не вдалося. Але після відновлення його діяльності, спеціалісти Гідрометцентру зроблять усі необхідні виміри.

В подальшому, при проведені подібних акцій, перелік населених пунктів буде змінюватися, щоб мати реальну уяву щодо якості атмосферного повітря в області, та впливу підприємств на стан довкілля.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Ну по перше на рахунок "Азоту", весною вийшов на кришу панельного будинку на вул. В. Дивізії мене шокували "ЧЕРВОНІ КАЛЮЖІ" на рубероідному покритті.
Далі Льонокомбінат- по ночам здійснюють викид якогось пару з запахом білизни(хімії).
І на рахунок лежачих" аж трьох" поліцейських на вул. О.Теліги - пропоную зробити там(біля школи), тест на забір повітря, і вияснити , що шкідливіше онкохвороби школярам чи примусове обмеження швидкості.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.