Мер Рівного Володимир Хомко не виконав половину обіцянок, - "Слово і діло"

Серед мерів міст Західної України рівненський міський голова Хомко роздав найменшу кількість обіцянок – 154. З них він провалив 47 зобов'язань. Так, він до кінця 2015 року не впорався із закупівлею 10 нових тролейбусів і будівництвом першого веломаршруту.

«Слово і Діло» продовжує порівнювати відповідальність міських голів українських обласних центрів. Герої сьогоднішнього огляду, мери міст заходу України – Львова, Луцька, Рівного та Тернополя – вже не першу каденцію обіймають свої посади. Ми перевіримо, чи зростає з досвідом рівень відповідальності мерів.

Серед представлених мерів рівненський міський голова Хомко роздав найменшу кількість обіцянок – 154. З них він провалив 47 зобов'язань. Так, він до кінця 2015 року не впорався із закупівлею 10 нових тролейбусів і будівництвом першого веломаршруту. Проте він виконав майже половину своїх обіцянок – 75. Наприклад, зберіг у Рівному пільговий проїзд, попри відсутність субвенції, а також запровадив мораторій на встановлення нових білбордів. Рівень його відповідальності – 49%.

З огляду на вищесказане, можна відзначити, що в середньому виконаною є кожна друга обіцянка мерів. З огляду на реалії українського суспільства та популізм влади, це ще не найгірший показник.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.