У Рівному розкажуть, як зміниться "комуналка" з 1 липня

4 червня о 10.00 в інформаційно-просвітницькому просторі Info Hub (м. Рівне, Словацького, 3а) відбудеться семінар для усіх бажаючих на тему "Управління багатоквартирним будинком: кому і навіщо це потрібно?"

Під час семінару Сергій Пінчук, експерт з ЖКГ, поділиться із зацікавленими мешканцями Рівного досвідом з ефективного управління багатоквартирними будинками. Дуже великий інтерес і багато питань викликає ця тема, так як мешканці будинків мають визначитися з найбільш прийнятною для них формою управління вже за місяць! Згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до 1 липня 2016 року усі багатоквартирні будинки, які перебувають на балансі ЖКП, мають прийняти рішення про управління будинком: обрати управляючу компанію або створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ). У Рівному із понад 1400 багатоповерхівок ОСББ створено лише у близько 300. Протягом місяця мешканці понад 1000 багатоповерхівок Рівного мають провести загальні збори та вирішити, що робити з їхнім будинком.

Під час семінару учасники дізнаються:
- кому належать багатоквартирні будинки
- що таке управління та які послуги мають надаватися в будинку для його належного утримання
- проведення поточного і капітального ремонтів, реконструкції, реставрації, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку
- як розпоряджатися спільним майном: існуючі форми управління будинком і переваги кожної з них
- як провести збори по визначенню форми управління будинком
- визначення управителя та його повноважень, порядок відкликання управителя, затвердження та зміну умов договору з управителем;
- визначення плати за обслуговування та утримання будинку.

Захід організований в рамках "Школи відповідального рівнянина".

Просимо для участі у семінарі зареєструватися, заповнивши анкету: https://goo.gl/xgAXbO або зателефонувавши за номером 0506978118 (Оксана). Участь безкоштовна для зареєстрованих учасників!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.