На Рівненщині вандал знищив грунтову дорогу

У Квасилові чоловік порозкидав цвяхів на дорогу і перерив її траншеями. Вирішив що мешканцям прилеглих містечок не має чого їздити в об'їзд Здолбунова. 

Все почалося з ремонту на переїзді в смт. Квасилів. Мешканці прилеглого міста відчули неабиякі труднощі в чималому об’їзді зачиненого переїзду. Адже запасна грунтова дорога  від кооперативу «дубки» до траси Київ – Чоп була засмічена. Ініціативна група мешканців звернулась до голови Здолбунівської районної ради Олега Дацюка з проханням посприяти у її прочищенні. 

Того ж дня на місце виїхав грейдер і зробив проїзд автівкам можливий. Дорогу було розчищено і більш менш вирівняно. Багато автівок користувались можливістю простішого пересування до траси грунтовою дорогою.

Та нашим людям не вгодиш. За повідомленням у фейсбук Maxim Max стало зрозуміло – невідомий вандал вирішив- їздити там нема чого. Він повиривав траншеї. Порозкидав цвяхи і буквально знеможливив рух дорогою. 

На факт даного порушення сьогодні відреагував голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук. Він повідомив про прибрані усі перешкоди на дорозі та зариті траншеї.

Сподіваємось злісного порушника найближчим часом віднайдуть та притягнуть до відповідальності.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.