На Рівненщині затримали контрабандний бурштин

На митному посту "Городище" працівники Рівненської митниці вилучили контрабандний бурштин. Про це сьогодні повідомив начальник митниці Андрій Чаборай.

- У суботу 4 червня громадянин України їхав до Білорусі. При поглибленому огляді автомобіля ми виявили схованку у підлокотнику між передніми сидіннями. Бурштин був загорнутий у поліетиленовий пакет, що лежав серед особистих речей. Між іншим, цьогоріч це вже не перше вилучення каміння. Декілька місяців тому наші працівники теж попередили спробу незаконного вивезення сонячного каміння за межі України, - зауважив Андрій Чаборай.

На чоловіка було складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. Наразі встановлюється вартість каміння.

До слова, у травні 2016 року підрозділами Рівненської митниці було заведено 66 справ про порушення митних правил. Здебільшого порушення митних правил стосувалися термінів доставки товарів, а також недекларування товарів і транспортних засобів комерційного призначення.

– У попередньому місяці ми розглянули 29 справ про порушення. У результаті наклали на правопорушників штрафів на суму 2 010 720 грн., – зауважив в.о. заступника начальника Рівненської митниці ДФС – начальник Управління боротьби з митними правопорушеннями В’ячеслав Михалюк.

Також на розгляд Рівненського міського суду упродовж травня було направлено 16 справ про порушення митних правил на суму 8 617 060 грн.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.