У Рівному навчатимуть розбиратись у бюджетах

Увага! Оголошено відбір для участі у другому тренінгу проекту  «Доступно про місцеві бюджети»

Мета проекту: Підвищити обізнаність мешканців Здолбунівщини та сусідніх населених пунктів із бюджетним процесом, наслідками реформ в економічній, податковій, фінансовий сфері для економіки та жителів місцевих громад. Навчити громадських активістів, що мають акаунти у соцмережах, блогерів, журналістів малих сусідніх громад інструментаріям висвітлення реформ та інформації про бюджет.

Тренінг 1. Відбувся 25 травня 2016.   «Як висвітлювати місцеві економічні реформи та бюджетний процес»

Тренінг 2. Відбудеться у суботу 18 червня 2016. м.Рівне, вул.Словацького, 3а офіс ІнфоХаб «Бюджет міста: скільки і на що витрачається грошей»

У міжтренінговий та посттренінговий період  –зобов’язання учасників підготувати не менше 2-х матеріалів по тематиці проекту.

 Географія учасників: не обмежується, сусідні райони до м.Здолбунова Рівненської області

Особливо вітається участь членів об’єднання громадських журналістів-випускників проекту «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» та учасники першого тренінгу.

 Всі учасники після закінчення проекту (серпень 2016) отримають Сертифікати.

Для того, щоб потрапити на семінари-тренінги, потрібно заповнити  анкету і відправити її до 15.06. 2016 р. на ел.адресу zdolbunivcity@i.ua з приміткою «тренінг Бюджети».

Анкета

  1. ПІБ, контактні дані (тел., ел. пошта, адреса фактичного проживання).
  2. Вік, місце роботи (навчання).
  3. Ваша мотивація (чому хочете) до участі у проекті.
  4. Чи є у вас сайт, блог, статті в ЗМІ? Додайте посилання, скани матеріалів.

 

На тренінг буде відібрано 20 учасників. Запрошуємо блогерів, активних людей, що хочуть стати громадськими кореспондентами, журналістами, членів громадських організацій, студентів, працівників некомунальних і недержавних ЗМІ та он-лайн порталів. Про результати відбору  буде повідомлено  16. 06. 2016 року.

ДО УВАГИ учасників першого тренінгу. Ваша участь у другому тренінгу позаконкурсна при умові надсилання на адресу організаторів посилань чи ксерокопій матеріалів, опублікованих протягом цього часу після 25.05.2016 за тематикою проекту (бюджетна політика, економічні реформи на місцевому рівні вашого авторства: статті, рецензії, коментарі, дослідження, експертні висновки тощо)

Учасники зможуть проаналізувати бюджети своїх громад, оцінити рівень прогресу економічних реформ чи ініціатив і зробити он-лайн публікації за фахової консультації і рецензії тренерів проекту.

За додатковою інформацією звертатись ел.поштою zdolbunivcity@i.ua

Тренери і спікери : депутат, керівник профільної бюджетної комісії Рівнеради Сергій Паладійчук, депутат Здолбунівської райради Леонід Власюк, керівник проекту Анатолій Бондарчук

Довідково: Організатор проекту: НГО «АЦРМ «ЗЕОН», створена у 2002 році, займається муніципальним та регіональним розвитком. Газета «Здолбунів CITY» і портал www.www.zdolbunivcity.net – створені у 2012 році і є авторитетними регіональними джерелами корисної інформації.

Даний проект  «Доступно про місцеві бюджети» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ключові слова: 

Коментарі

"Підвищити обізнаність мешканців Здолбунівщини", але тренінг проводять в Рівному. В Здолбунові що немає можливості провести, щоб так скажемо на місці було?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.