На Рівненщині дівчинці терміново потрібна допомога

В селі Оженин Острозького району проживає сім’я Марцеліної Ірини Володимирівни, в якої під опікою перебуває троє малолітніх онуків: Каріна, 2004 року народження, Артем, 2008 року народження та Лука, 2012 року народження. Від самого свого народження вони практично не знали батьківської любові. Оскільки їхні батьки зловживали алкогольними напоями, вели аморальний спосіб життя, ухилялись від виконання своїх батьківських обов’язків, взагалі не цікавились їхнім життям.

Рішеннями Острозького районного суду були позбавлені батьківських прав. Пані Ірина з чоловіком замінили своїм онукам батьків. Каріна з Артемом навчаються в НВК Оженинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лука відвідує дитячий садочок. Найстарша – Каріна, блакитноока дівчинка з чудовим довгим волоссям. Вона відмінно навчається в 5-му класі школи. Завжди життєрадісна, щира, усміхнена, рада допомогти усім, хто потребує допомоги.

Донедавна у цій родині все було добре, Але раптово в житті Каріни все змінилось коли їй поставили діагноз: об’ємне новоутворення пінеальної ділянки, оклюзійна гідроцефалія…(пухлина головного мозку). Вона лікувалась в Рівненській обласній дитячій лікарні. Нещодавно у Києві їй зробили операцію в інституті нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова НАМН України. Після неї дівчинка знаходиться в комі, але шанси на  її порятунок є.

Лікування дівчинки складне і дороговартісне. Бабуся та дідусь роблять все можливе, щоб врятувати онуку. Але їхніх коштів та зусиль не достатньо. Для успішного лікування потрібно зібрати понад 100 тисяч гривень. Важлива кожна хвилина. 

Просимо всіх небайдужих людей відгукнутися на наш заклик та допомогти Ровенчук Каріні одужати. На ім’я опікуна Марцеліної І.В. відкрито рахунок: 
Приват Банк, рахунок одержувача 29244825509100
МФО банку 305299
Код ЄДРПОУ банку 14360570
5168-7556-2955-6040,

Телефон Марцеліни Ірини Володимирівна – 097 898 58 77

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.