У Рівному телезірок робитимуть з дітей

Рівненський телеканал "Рівне 1" розпочав реалізацію нового проекту - "Дитяча телевізійна школа". Як повідомляє інтернет-сайт телеканалу, метою проекту є познайомити дітей з професією телеведучого, журналіста, телеоператора. Відкрити двері в медійний світ та навчити основам професії телевізійника.

Під час навчання, котре відбуватиметься упродовж місяця, для юних телефанів будуть викладені основні принципи роботи у медіасфері, а саме: режисура, мультимедійна журналістика, ком’ютерний дизайн, монтаж, телевізійний менеджмент, операторська робота, дикторська майстерність - все те, чому навчатимуть діток у школі.

Навчання у телевізійній школі чудовий шанс для всіх діток почати реалізовувати свої мрії від самого дитинства. Всі ті, хто мріє про телебачення, мріє бачити себе на екранах та хоче розкрити свої таланти та амбіції - їм до нас! Достатньо лишень заповнити анкету на сайті телеканалу та вказати свої дані. Вам зателефонують, та запросять у цікавий та захоплюючий світ телебачення. – розповіла керівник Дитячої телестудії ТРК "Рівне 1" Олена ДЕМЧУК.

По закінченні навчання діти отримають дипломи. Окрім того, в процесі навчання, діти самостійно, під керівництвом спеціалістів, створюватимуть різні телевізійні продукти. І хто знає, можливо саме це навчання стане визначальним при виборі майбутньої професії.

Перший місцевий дарує унікальну нагоду для дітей - не просто прослухати курс, отримати диплом та покласти його на полицю - а відразу почати практично реалізовувати отримані знання. Завдяки найкращій команді спеціалістів, працівникам телеканалу "Рівне 1", учні телешколи відразу матимуть нагоду створити телевізійний проект, котрий презентуватимуть наприкінці навчання. – сказала виконавчий директор ТРК "Рівне 1" Оксана ВЛАСЮК.

Слідкувати за перебігом навчання можна на сайті телеканалу Рівне 1 та в офіційних групах "Дитячої телевізійної школи" у соціальних мережах. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.