Як привчити дітей їсти корисний кисломолочний сир?

 

Про користь кисломолочного сиру, мабуть, зайвий раз говорити не варто. Це відмінне джерело білку та кальцію з оптимальним балансом мікроелементів і поживних речовин. Це продукт, який обов'язково повинен бути в раціоні здорової людини ще змалечку. Але буває так, що діти не хочуть їсти такий сир і навіть варення, ягоди та мед не рятують ситуацію.

Місцевий виробник натуральної продукції має продукт, який полегшить матусям життя. Це солодкі сиркові маси на основі надкорисного альбумінного сиру "Надуги". Готовий корисний десерт, який має смак глазурованого сирка родом із дитинства.

Відтепер солодкі сиркові маси із додаванням журавлини, кураги, родзинок, чорносливу, вишень та ванілі доступні в формочках по 350 г. Так зручно просто їсти ложкою, як десерт, але отримуючи користь кисломолочного сиру. А ще з сиркових мас можна робити кульки -цукерки, заморожувати і смакувати замість морозива!

Крім того, для поціновувачів альбумінного сиру від Щедрик – є гарна новина! Відтепер, "Надуги" фасуються в зручні форми по 500 г, з усією корисною інформацією на етикетці.

Слідкуйте за цікавими рецептами та розіграшами від ТМ "Щедрик" у соціальних мережах : https://www.facebook.com/schedrykukraine/?fref=ts 

 www.instagram.com/tm_schedryk

Де можна придбати продукцію ТМ "Щедрик"?

Фірмові точки продажу знаходяться за такими адресами:

1. Новий фірмовий магазин в ЖК "Виговський", по вул. Буковинська, 3 (р-н Автовокзалу)

2. Фірмовий кіоск ТМ Щедрик на Центральному продовольчому ринку по вул. Гетьмана Полуботка 6-8 (біля кіоску з виготовлення ключів)

3. Фірмова точка продажу ТМ Щедрик на Центральному продовольчому ринку (м-н "Сімейний" по вул. Базарна, 9, Пересопниця)

4. Фірмовий кіоск ТМ Щедрик на Центральному продовольчому ринку (біля м'ясного павільйону)

5. Фірмовий магазин ТМ Щедрик по вул. Я. Гашека 120 (де розміщені виробничі потужності ТОВ ВТП Агропереробка)

6. Фірмовий магазин ТМ Щедрик по вул. Кн. Романа 3 (неподалік супермаркета "Новус" та Північного ринку)

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.