Прибутки ростуть, а зарплати не дають. На Рівненщині працівники критикують керівництво

Потужний інвестор анонсує збільшення виробництва на Рівненщині. Натомість, працівники Квасилівської фабрики заледве дотягують до зарплатні.

Власниця компанії «Морган Феніче» Лорайн МакМахон відвілала обласну адміністрацію. Вона анонсує розширення виробництва м’яких меблів на Рівненщині. Примітно, вся продукція збувається на закордонні ринки.

Дохід компанії за 2015 рік збільшився аж на 39%.

«У нас є серйозні плани щодо подальшого розширення бізнесу на Рівненщині. Такий проект дозволить збільшити кількість робочих місць майже у тричі – з 750 до 2 100», - зазначила пані Лорайн МакМахон.

Під час зустрічі інвестор звернулася до голови РОДА Олексія Муляренка з проханням посприяти у пошуку кваліфікованих працівників. Натомість, обурені робітники фабрики повідомляють про сильний потік кадрів, постійні звільнення, тиск з боку керівництва, погані умови і затримки зарплатні.

Неодноразово працівники даної фабрики мітингували під установами Рівного, з проханням вчасно платити їм зарплату. Адже в них є зобов’язання, в кого кредитні, в кого комунальні та інші. Затримки по місяцю просто вимушують їх доживати до зарплатні. 


Пікет біля ДПІ. Фото Здолбунів Сіті. 12.11.2014

-"Ніхто зараз не знає, що він заробив за день і ніхто не знає, що він отримає в кінці місяця. "Корешків" нам не показують. Ті, хто довго працюють можуть підтвердити - обсяг роботи зріс дуже сильно. Змушують працювати і у вихідні, при тому, що в нас і так жахливий графік роботи. Не подобається, вказують на двері. Є працівники яких звільняють без підстав. Вони подають до суду. Керівництво напевне заробляє на тому, що ми раби..."- висловився працівник "Морган Феніче".

Нагадаємо, меблеву фабрику “Морган Феніче” відкрило у Квасилові на площах “Рівнесільмашу” у червні 2012 року подружжя громадян США МакМахон, які є власниками 96% акцій колишнього гіганта сільськогосподарського машинобудування. Вони інвестували у цей проект близько 10,5 мільйона євро.

Працівники просять звернути увагу на проблеми, що є актуальними на фабриці. Адже це матиме вплив на перспективу розвитку і в регіоні. 

 

Коментарі

Скажу вам, що більш лінивих людей, ніж в Рівному ще не зустрічав. 90% хочуть нічого не робити і отримувати гроші за це. Ці "працівники" тільки й думають про те, де б скосити, недоробити, зхалтурити, а потім волають які вони бідні, нещасні та знедолені. А насправді хитрожопі рагулі, які тільки й думають як наї.пати тих, хто їм дає роботу.
Подивіться як працюють в США, Європі. Там дійсно працюють, а не те що "трудяги", які тільки на перекури бігають та халтурять і волають що в них кредити і т.д. Хто вас заставляв брати кредити, дурні? Вам ніхто нічого не винен. Ви хитрови..пані пі..раси, а не трудяги.
Казочки це все про трудолюбивий український народ. По ефективності праці одна з найнижчих. Працювати треба, щоб жилось краще, а не шукати як би наї.пати роботодавця та отримати гроші за просижування штанів.

Ви знаєте ми варті того життя яке в нас є в Украіні. Якась "вискачка" Ольга Ферар вирішила зробити собі легкий пі-ар. Запитала в соцмкрежах досить чітко "що вам не подобається?". І отримавши 5 чи 6 негативних відповідей з 700 чол - сказала, що це думка всіх і це дуже велика проблема для всіх!!! Причому явно вона не шукала "чесних" новин - ій потрібен був тільки негатив! Питання: для чого?! Хтось реально вірить, що ій не байдуже? Ольга Ферар що ви зробили в житті аби когось критикувати? Скільки робочих місць створили ви? Скільки зарплат заплатили? Чи чесно ви сплачуєте податки в рідній державі? Що ви зробили аби комунальні платежі були адекватні, чи кредити реальні, чи курс валют??? Перш ніж шукати проблеми у когось - спробуйте вирішити своі... подивіться уважно в дзеркало!!! І якщо нічого не побачите - спитайте у ваших друзів і ворогів, що вони знають про вас негативне???

Я працюю на Морган Феніче вже більше 3-х років, і впринципі мене все влаштовує умови в нас непогані, та і ЗП доволі нормальна...Одне тільки що невчасна!!!Якщо комусь щось неподобається, то ніхто нікого тут нетримає!!! Знайдіть іншу роботу з ідеальними для вас умовами, і непаклюжте фабрику, непишіть несинітниці.

Умови праці просто нереальні... Прямо зараз в столярному цеху один з двох основних верстатів які видають заготовки на ремонті і робота йде майже вдвічі помаліше , але не зважаючи на це керівництво ставить такі плани що доводиться робити свою зміну та ще й в ніч до 2, до 3, а інколи і до 4 годин... Та ще й є іммовірність що довидеться виходити в суботу на роботу! Скажіть невже люди винні що ваші верстати невитримують???

Бо Українців рахують за безплатну робочу силу. Були поляки на заводі їм платили наприклад 1800$ а українцю 1800грн.

Українці будуть задоволені тоді,коли будуть отримувати нормальні достойні зарплати,а не жити від....і до ..а з вірою в завтрашній день .. в багатьох є ця віра?

Ну пепед тим як їхати треба спочатку знатиив кого питати, тому що багато нових прайівників, і дуже мало хто вам щось скаже, всі будуть боятися. Так затримкі є, одна ЗП в півтора місяця, і таке бувало, по закону повинно бути аванс і ЗП, а керівництву на це начхати. З підняттям ЗП , то це так, вони не хочуть цього робити, ми раби і будемо рабами працювати за копійки, тому що отримувати 1% з дивану за ціною 10 000, то вибачте мене, но це ні в'яки рамки не входить, був $долар по 8, а зара в середньому по 25 , а розцінки із ЗП не змінилися, просто стала більша виробітка, і тіпа ЗП вища, а пахаєм як коні, плани великі, приходиш додому ніг не відчуваєш, і з цим нічого не поробиш!!

Завтра всі невдоволені зможуть отримати зп. Чим більше невдоволений тим більша зарплата.

Немітингуемо бо звільнять. Затримка э і дуже велика. Минулого разу наприклад дали 22 числа зарплату. Авансу недають і тягни від зарплати до зарплати, якоі невідомо коли дадуть і скільки отримаэш.

Я бачу, що всі живуть в якійсь казці. На всіх підприємствах по цілій країні своєчасно виплачують заробітню плату, умови праці всюди ідеальні, графік роботи не більше 4 годин в день, рівень заробітньої плати не нижче 10000 грн. і т.п. Може ви вернетесь до реалій? Ви подивіться скільки помилок в коментарі який написав якійсь там працівник! Він ні читати ні писати нормально не вміє. Як ви думаєте на яку зп він заслуговує? Причому мітингів на фабриці дуже давно не було, тобто те що він пише - брехня. А загалом, я ще не бачив щоб українець був колись задоволений...

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.