Рівненська комісія обласної ради проти погодження щодо видобутку бурштину

Постійна комісія обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідацій наслідків Чорнобильської катастрофи на чолі із Володимиром Валявкою рекомендувала відмовити в погодженні надання спеціального дозволу на вигодування бурштину в районі ділянки родовища «Золоте». Сталося це 8 червня під час засідання відповідної комісії.

«У пакеті документів, котре надіслало товариство з обмеженою відповідальністю «РЕД.МЕТ» відсутні погодження місцевих громад та інвестиційний проект з відповідними зобов’язазннями стосовно розробки Південно-Східної ділянки родовища «Золоте» на Дубровиччині. Окрім того документи, що надійшли до обласної ради занадто пізно і тому відповідний проект рішення не був розглянутий іншими комісіями обласної ради, що становить грубе порушення Закону України «Про місцеве самоврядування.

http://oblrada.rv.ua/oblrada/news/12706/

Тому наша комісія рекомендувала голові обласної ради внести на розгляд пленарного засідання проект рішення про відмову у наданні такого дозволу. Разом із тим ми готові до співпраці у випадку, якщо в подальшому пакет документів міститиме в собі всі необхідну нормативну базу», - зазначив голова комісії з питань екології природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Володимир Валявка. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.