Радикали викликали слюсаря і відчинили кабінет голови облради

Ввечері 9 червня Володимир Ковальчук та його команда радикалів, вчергове перереєструвавши у держреєстрі прізвище голови обласної ради, таки зайшли у кабінет голови, який був зачинений.
Як повідомили нам власні джерела в обласній раді, радикали викликали слюсаря із «Домової служби», аби той відчинив двері, оскільки ключі пану Ковальчуку не давали, - пише "Рівне вечірнє".
При цьому була і поліція, але вона не втручалася.
Працівники апарату обласної ради розповідають, що Володимир Ковальчук заявив, що звільнить тих, хто, за його словами, перешкоджав його поновленню на посаді. Нібито вже він написав розпорядження про звільнення керуючого справами апарату ради, юристів та керівниці канцелярії.
Печатка та журнал розпоряджень ради, втім, знаходяться у сейфі, ключі від якого передали першому заступнику Миколі Драганчуку, який виконує до сесії обов’язки голови. А він разом з іншим заступником Олексієм Бучинським — на спортивних змаганнях депутатів на Одещині.
Частина працівників апарату обласної ради пішла у відпустку. Передбачають, що дехто також вийде на лікарняний, аби уникнути конфліктів.
Нагадаємо, на цю сесію зареєстровано проекти рішення про поновлення та повторне звільнення Володимира Ковальчука та про звільнення Олександра Корнійчука.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.