На Рівненщині знайшли "острівець" комунізму

У Рівненській області процес декомунізації ніби завершився. Принаймні про це рапортували представники влади. Навіть нарешті перейменували місто Кузнецовськ на Вараш. Давши йому назву села, на місці якого збудували місто атомників. Однак як виявилось, не все що пов’язано з комуністичним минулим вже перейменували на Рівненщині.

В Острозькому районі є популярний дитячий табір, який досі носить назву "Корчагінець". Названий на честь героя роману Миколи Островського "Як закалялась сталь", комсомольця Павла Корчагіна. До речі, сам радянський письменник Островський народився в селі Вілія Острозького району. В своїх творах він оспівував радянську владу і боротьбу більшовиків проти петлюрівців, білогвардійців і решти тих, хто опирались червоним.

Залишок комуністичного минулого на Острожчині обурив відомого історика та краєзнавця Миколу Бендюка. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук".

"До якого часу в Острозькому районі буде порушуватись закон про декомунізацію? Коли нарешті перейменують дитячий табір "Корчагінець"? Чи й далі будемо виховувати комсомольців корчагінців?" - написав Микола Бендюк.

Варто зазначити, що дитячий табір – це комунальний заклад. А це означає, що його перейменування цілком у компетенції місцевої влади.

Коментарі

Твір М. Островського називається "Як гартувалася сталь" ( це українською мовою), або "Как закалялась сталь" ( це російською мовою). Не розумію про який твір йде мова. А також, які претензії можуть бути до автора-земляка. Це дуже хороший табір відпочинку (свого часу там відпочивала моя дитина) І те, що табір називається "Корчагінець" , нікому та нічого не заважало. А Бендюку то , мабуть, як чиряк на задниці? А то чим би ще мав займатися "відомий історик"?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.