Кабінет голови Рівненської облради зайняв радикал

У Рівненській області продовжується політичний серіал під назвою "Двоголова обласна рада". Радикал Володимир Ковальчук та депутат від БПП "Солідарність" не втомлюються змагатись у легітимності. По черзі, вони доводять жителям Рівненщини, що саме він є справжнім керівником області.

Нагадаємо, депутата від Радикальної партії Ляшка – Володимира Ковальчука депутати облради відправили у відставку. Та обрали новим головою Олександра Корнійчука з фракції БПП "Солідарність".

Згодом суд визнав незаконним звільнення Ковальчука і зобов’язав поновити його на посаді. Тим же рішенням суд визнав законним обрання на посаду голови облради Олександра Корнійчука. Таким чином утворилась дивна ситуація в якій один – був незаконно звільнений, а інший – законно обраний. Як не дивно, але апеляційний суд залишив у силі рішення Рівненського адмінсуду. Відтоді й триває боротьба за кабінет голови Рівненської облради.

Доки Олександр Корнійчук пішов у відпустку, кабінет голови зайняв Володимир Ковальчук. Нижче – його коментар.

Цікаво, що подібна ситуація вже втомила не лише пересічних жителів області, які відверто починають глузувати з ситуації. Пропонують, наприклад, встановити почергове правління областю: один – по парним числам, інший – по непарним…

Ситуація напружила і втомила й представників політичних кіл області. Так вже всерйоз заговорили про звільнення обох претендентів на обласний "трон" і обрання третього…

Є сподівання, що ситуація вирішиться на сесії обласної ради, яка має відбутись 17 червня. А поки що – серіал триває.  

Коментарі

"Суд який дотримується законодавства". Ви точно це про Україну писали?)))

"Як не дивно, але апеляційний суд залишив у силі рішення Рівненського адмінсуду." , як не дивно но суди дотримуються законодавства України! Не то що баригі депутати та їх гавноЗМІ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.