РДГУ готуватиме вчителів нового покоління

Рівненський державний гуманітарний університет став учасником проекту «Шкільний вчитель нового покоління». 
Проект реалізується за сприяння Міністерства освіти і науки та  Британської Ради в Україні.

Це один із кроків викладання англійської мови в Україні.

Проект «Шкільний вчитель нового покоління» напрацьований практиками і міжнародними експертами Британської Ради. Він має вирішити питання здобуття педагогічного фаху та підготовки нового вчителя, який здатний вирішувати завдання сучасної школи.

Програма додипломної підготовки вчителя англійської мови складається з шести модулів.

Це той шлях, який студенти мають пройти від учнів, що вивчають мову, до вчителів, що її навчають. Окрім того, у ній містяться навички 21 століття, що надають можливість послуговуватися англійською мовою в житті.

У 2016/2017 навчальному році до цього програмного курсу приєднаються 11 університетів, серед яких і РДГУ.

Ці вищі навчальні заклади продовжать пілотний проект у 2018-2019 роках для забезпечення безперервного досвіду. За впровадженням програми буде здійснюватися моніторинг, за результатами якого всім університетам, що готують учителів англійської мови, буде пропонуватися приєднуватися до програми.

Коментарі

Рдгу і навчання? Я там вчився, це корумпований вуз де вчителі го ують лекцію з матеріплів з вікіпеді їх бо самі тупі. І звільнити всіх пенсіонерів які вчать студентів за книжками 72 року випуску. Стаття доречі проплачена тим самим РДГУ

Вочевидь, Рита, Ви реально погано вчились. Пунктуація геть промовиста.

Хахаха скаже так само той хто навчавмя як і я на вчителя в рдгу. Коли на пару приходить викладач з методики який розказує як він на дачі кормить їжачків то це вибачте шось пішло не так. Щоб випускати кваліфікованих вчителів як мінімум треба звільнити пенсію...а далі можливо щось і вийде

Тобто до цього РДГУ готував вчителів і зараз готує за рамками цієї програми НЕ "здатних вирішувати завдання сучасної школи" ? )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.