Рівненські юні танцюристи вибороли перше місце на турнірі в Польщі

Поєднання творчості та витривалості духу - це про спортивні танці, і у цьому мистецтві маємо своїх маленьких рівненських зірочок. Максимко та Кіра - пара танцюристів амсамблю "Ритм". Цій малечі лише по 8 років, а вони вже підкорюють закордонні паркети. Наступним сюжетом про переможців танцювального турніру в Польщі Перший місцевий продовжує цикл історій про гордість Рівного - маленьких, проте обдарованих і вже успішних.
 
    Гучні привітання, оплески та похвала педагога - так розпочалося тренування ансамблю спортивного танцю "Ритм" у Палаці дітей та молоді. Бо ж на паркеті серед вихованців переможці! Рівненська танцювальна пара - Максимко та Кіра - одержали перемогу на турнірі з бально-спортивних танців "Джет 2016" у Польщі. Однак малечі ще й не втямки, що мають чим похизуватися - лишень сором'язливо розповідають, як їх підтримували на конкурсі батьки та рідні:

    Фортуна - це важлива складова перемоги, - розповідає тренер ансамблю Володимир Белей. Однак на конкурс міжнародного рівня обирали найкращих серед талановитих вихованців, тому перемога - заслужена.
 
    За перемогу в міжнародному конкурсі діти отримали безліч солодощів і смаколиків від рідних, бо ж нині це для них куди приємніше, ніж медалі, - розповідає мама Максимка. Пані Людмила каже: усьому завдячують педагогові, бо ж саме він зумів захопити дітей естетикою танцю.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.