Телеканал Ахметова заборонив у Рівному траслювати матчі Євро-2016

Як повідомили у прес-службі Рівненського міськвиконкому, на їхній офіційний лист, щодо публічних трансляцій матчів національної збірної України на Євро-2016 телеканал "Україна" відповів відмовою. Зазначивши, що така трансляція є порушенням його права на ексклюзивну трансляцію матчів і пригрозив санкціями, якщо місто не заплатить значну суму коштів. Не змогли допомогти у вирішенні цього питання і у Федерації футболу України. 

Тож виконавчий комітет змушений з цього приводу зробити офіційну заяву (далі).

2Виконавчий комітет Рівненської міської ради щиро вітає всю футбольну громадськість Рівненщини та України з виходом Національної збірної команди України до фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу, що пройде  з 10 червня по 10 липня 2016 року на футбольних полях Франції. Впевнені, що палка підтримка рівнян допоможе гравцям Збірної України гідно виступити на Євро-2016.

Нажаль, змушені констатувати, що колективного перегляду матчів фінальної частини Євро-2016,  що традиційно проходив в парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка, не буде, у зв’язку з відмовою ТзОВ "Телерадіокомпанія "Україна", що є офіційним правовласником в Україні, уповноваженим UEFA, на публічне сповіщення футбольних матчів Євро-2016, в наданні безкоштовно ліцензійних прав на публічну трансляцію матчів фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу в м. Рівне.

Комерційні умови, озвучені телеканалами "Футбол-1"\"Футбол-2",що входять в ТзОВ "Телерадіокомпанія "Україна", є співставними з забезпеченням  всіх учнів початкових класів загальноосвітніх шкіл міста футбольним інвентарем, чи участю футбольної команди м. Рівного протягом року у Всеукраїнських  змагань з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів.

Виконавчий комітет не припиняє пошуку можливостей щодо отримання ліцензійних прав на публічну трансляцію матчів фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2016 року, з метою організації колективного перегляду матчів фінальної частини Євро-2016 за участю Збірної України."

 

Коментарі

А ГРОШІ ПРОПОНУВАЛИ ???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.